Wpis z mikrobloga

Czyli nie oznacza to, że mężczyźni homoseksualni mają większość skłonność do wykorzystywania dzieci.


@artpop: Także polecam czytać ze zrozumieniem, bo ja tego w ten sposób nie napisałem.
  • Odpowiedz
@MietekSmietana: Jeśli gdzieś jakas para homoseksualistów skrzywdzila dziecko, to ma za to odpowiadać każdy gej na świecie? Gdyby Twój sąsiad kogoś zabił, to też byłbyś winny? Potrafię znaleźć dziesiątki artykułów o nie-homoseksualnych mordercach, to znaczy, że kobietom i mężczyznom nie wolno dać adoptować dzieci? Badania mówią, że ich wychowanie nie szkodzi dziecku.

@DOgi: Zdajesz sobie sprawę co zalinkowales, czy jesteś upośledzony? Badanie, które wrzuciłeś PRZECZY, a nie POTWIERDZA powiązaniu homoseksualizmu
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: odnosiłem się tylko do zacytowanego przez siebie fragmentu wypowiedzi. Nie mam nic do osób homoseksualnych i nie zgadzam się chyba z żadnymi wypowiedziami tej baby. Kaja Gondek powinna otrzymać przynajmniej zakaz publicznych wystąpień.
  • Odpowiedz
sfrustrowana baba, która chciałaby uczynić życie innych równie złe jak jej własne


@Rabke: No i znów "argumenty" wykluczające:
- masz takie doświadczenie? chcesz żeby inni też tak mieli/nie możesz być sędzią we własnej sprawie.
- nie masz takiego doświadczenia? nie możesz się wypowiadać bo nie wiesz jak to jest/co cię interesuje życie innych zajmij się sobą.
  • Odpowiedz
@KolskiRoman: ok, nie dyskutuję o kwestiach naukowych czy się rodzisz czy nie, jest mi to obojętne. Tak jak napisałem wcześniej, geje i lesbijki które w życiu poznałem powiedzieli mi, że od dziecka mieli zainteresowanie tą samą płcią, tyle, kropka. :)
  • Odpowiedz
@derincon obserwacja nie musi być tożsama z nauką. Nie mogłeś spotkać geja, który gejem już nie jest, bo podczas tego spotkania gejem by nie był. A ponad 90% 16 latków z orientacją homo staje się hetero.
Dla mnie w kwestii adopcji nie ma to, prawie żadnego znaczenia. Jednak nie lubię tej tendencji, że homofile zarzucają homofobom antynaukowość, a sami szerzą fałszywy dogmat o wrodzonej preferencji. Argument, że homoseksualiści, których znasz, mówią, że
  • Odpowiedz
Kwestia adopcji dzieci przez pary seksualne jest w Polsce prosta: nikt nie przyzna prawa do wychowywania dziecka pojedynczej osobie, a nie ma możliwości zwierania związków partnerskich: więc rozmowa na temat adopcji jest w ogóle bez sensu.


@abcdefghijklmn: u części lgbt tylko jedna osoba w związku jest prawnym opiekunem dziecka - najczęściej swojego z poprzedniego związku - i jak coś by się stało to dziecko i partner są traktowane jako obce sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolskiRoman: "A ponad 90% 16 latków z orientacją homo staje się hetero."-mogę prosić o źródło? Zapewne nie chodzi o orientację homo, tylko o tożsamość homo-która oczywiście może się zmienić w każdej chwili i nikt tego nie neguje. Ale hetero deklarujący się jako homo pozostaje w rzeczywistości cały czas hetero i na odwrót.
  • Odpowiedz