Wpis z mikrobloga

  • 61
@Majk_ biedny Polak - stać go góra na 10 letnie auto, zespawane 2 połówek, Xiaomi z aliexpress za 700 zł

Biedny murzyn - toyota camry 2019, iPhone X za 5000 zł
  • Odpowiedz
@Majk_: Najlepsze, że ci biedni, z wiejskim pochodzeniem, wychowani w komunie ciągle się porównują na wykopie z amerykańską klasą średnią i wyższą chociaż jedyne co ich łączy to jedynie kolor skóry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo taki przeciętny Johny, wyznawca Baptyzmu co wozi karabin na pace swojego GM hemi pickup, je steaki na obiad, pije tennessee whisky do meczu baseballa, co weekend robi wypady do kasyna w
  • Odpowiedz
@Majk_: @lakukaracza_: @afc85: To juz waszych kolegow z USA wina, niech im dalej wmawiaja ze sa cale zycie poszkodowani, karmia zasilkami socjalnymi i zbijaja na nich kapital polityczny. Demokraci wychodowali sobie lumpenproletariat jak Pis w polsce, czemu z azjatami nie ma tylu problemow?
  • Odpowiedz
@pekak co mam ci zrobić zdjęcie żuli śpiących na ławkach na plantach, nawet oni zamiast rabować sklepy to zbierają złom i ew grzecznie żebrają o pieniadze.
  • Odpowiedz
@alteron: zbierają złom z czyichś działek, srają w klatkach bloków, do których uda im się włamać i masturbują się w komunikacji miejskiej. Dawno nie spotkałem żula, który grzecznie żebrał o pieniądze, zazwyczaj są natrętni i nieprzyjemni. Nie porównuj polskich żuli do biednych osiedli w Stanach (i nawet nie chodzi mi tu o czarne getta, ale w osiedlach przyczep kempingowych, gdzie dominują biali, również jest wyższa przestępczość), bo to zupełnie inne kulturowo
  • Odpowiedz
@pekak jak Polak jest bezdomny to pewnie przez to że jest alkusem i patologia a jak murzyn bezdomnym ćpunem to wina rasizmu xD
Ja tam widzę powrót do korzeni bo do dziś ich kuzyni którzy nie dali złapać się w sieć pod własnym domem żyje w takich szałasach tylko z trawy i gówna
  • Odpowiedz
@Majk_: No tak bo ameryka i polska to bliźniacze ekonomicznie i społecznie państwa XD
Porównywanie najwiekszej gospodarki swiata, kraju imigrantów do post komunistycznej polski XD no tylko wykopek mógł wpaść na cos takiego
  • Odpowiedz
@afc85: Niby tak ale nie do końca. Niewolnictwo w USA zniesiono juz dawno bo w 1865r a Polska odzyskała niepodległość w 1918 żeby po 20 latach ja stracić i hmmm.... "odzyskać" w 1989r. Wiec tak Polska jest biedna bo po wojnie pompowano w nas Marksa i Lenina i nawet nie chodzi o biedne materialną tylko o umysłową, PRL uczynił z ludzi homo sowietikusów i jeszcze dzisiaj w 2020 ciągle ludzie się
  • Odpowiedz
@HotJamniQ: również sprzeciwiam się całym gorącym #!$%@? bezrefleksyjnym rasizmem produkowanym taśmowo przez wykopki, które nie mają żadnego kontekstu społecznego, historycznego, ekonomicznego ani w ogóle danych na ten temat.

Nie wiem czy zauważyłeś ale ten post ma na celu wyśmiewać wykopowych ekspertów od problemów natury rasowej w USA.
  • Odpowiedz