Wpis z mikrobloga

szkoda tylko, że nie do końca myślisz sam z siebie xD


@westsider: Wiadomo, Ty wiesz lepiej kto myśli sam, kto nie, kto jest lewakiem a kto prawakiem bo przejawia lub nie ludzkie emocje xD Masz 28 lat, a zachowujesz się jak licbus.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nieźle, znowu udało ci się przeczytać coś o mnie xD chociaż czytać potrafią nawet dzieci w podstawówce, jesteś w tym co raz lepszy xD

Po sprawdzeniu twojego profilu i wpisów, widzę, że mam do czynienia nie tylko z debilem i zdegradowanym umysłem, ale też trollem.

Zaczyna się robić ciekawie, weź #!$%@? jeszcze jakaś głupotę xD

Ogólnie to miałem już ci nie odpowiadać, ale robię to dla potomnych. Może ktoś wpadnie
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie, no co ty, to było w ogóle bezbekowe.

Stać cię na więcej, we wcześniejszych wpisach udało ci się bardziej potwierdzić jakim socjalistycznym bezmózgiem jesteś.

Daje ci drugą szansę xD wykorzystaj ją!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@westsider: Nie ja wyjezdzam do znienawidzonych lewakow robic w polu bo sobie nie potrafie poradzic w swoim kraju xD A socjaliste to sobie dorobiles juz w swoich urojeniach jak przecietny wykopek, ktory niczego poza lewica-prawica nie zna. Jeszcze mi dowal, ze jestem pewnie komunista xD

Szkoda slow, sadzilem ze jestes jakim gimbusem zaslepiony wykopem (jak kazdy tutaj kiedys), ale byc takim starym glupcem to trzeba na leb upasc albo byc zwyczajnie
  • Odpowiedz
@XpedobearX: i to już jest właśnie poziom twojego upadku mentalnego i psychicznego. Wierzyłem w to, że potrafisz wrócić do formy xD

Także leć teraz uklęknąć i całować stopy "uciśnionych" socjalistów, lewaku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@westsider: Jestes tak wtorny w swoich urojeniach, ze glowa mala. Non stop probujesz komus wmawiac poglady i czyny, ktore wyczytales na wykopie, a potem uwazasz, ze wygrales xD A te implikacje beki to juz w ogole skonczyly byc smieszne wraz z 10x powtorzeniem JAK TO WYPADLEM Z FORMY.

Nic dziwnego, ze nie poradziles sobie w zyciu i szukasz wszedzie lewakow, ktorzy przeszkadzaja Ci odniesc sukces. Nie zapomnij o tych lewakach, od
  • Odpowiedz
@XpedobearX: przecież to ty klekasz przed lewakami wiadomego koloru skóry i całujesz im stopy (ale bardziej prawdopodobne, że całujesz im zwisy) xD

Przecież takie czyny nakazuje bycie postępowym xD

I ty mi mówisz o osiąganiu sukcesu w życiu, koleś, którego szczytowym osiągnięciem jest umiejętność złożenia z liter na klawiaturze "miś pedofil" po angielsku xD

Ogólnie to ciekawą masz taktykę bezbectwa xD ciągle powtarzasz coś, co wyczytałes w moim profilu, nie wiedząc
  • Odpowiedz
przecież to ty klekasz przed lewakami wiadomego koloru skóry i całujesz im stopy (ale bardziej prawdopodobne, że całujesz im zwisy) xD


@westsider: Kolejne bajdurzenia wyimaginowane i jakieś kryptohomo nawiązania jak na typowego pseudoprawaka przystało. Klękasz to Ty na polu przed socjalistycznym panem, żeby dał parę koron za robotę. Jak pusto w garze to i antylewackie ideały upadają xD Chichot losu.

I ty mi mówisz o osiąganiu sukcesu w życiu, koleś, którego
  • Odpowiedz
@XpedobearX: ale weź daj coś nowego, bo się powtarzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie uwierzysz, ale za granicą pracowałem u gościa, który tęsknił za Hitlerem i mówił czesto i czystości rasowej Europy.

Szwed i faszysta w jednym. Twój mały mózg może to przetworzyć? XD
  • Odpowiedz
Nie uwierzysz, ale za granicą pracowałem u gościa, który tęsknił za Hitlerem i mówił czesto i czystości rasowej Europy.


@westsider: To pewnie się dogadaliście xD Ciekawe jakby szczekał na Hitlera, gdyby zamiast kolaboracji i handlu rudą Niemcy by ich najechali i okupowali.

Szwed i faszysta w jednym. Twój mały mózg może to przetworzyć? XD


Twój właśnie nie potrafi przetwarzać innych kombinacji i poglądów niż wykopowe ustalone grupy. Tak jak przypisywanie mi
  • Odpowiedz