Wpis z mikrobloga

Z drugiej strony masz murzynów, którzy jedyne co #!$%@?Ć to potrafią czyjąś własność, albo #!$%@?Ć czyjś biznes. Na przemoc policji odpowiadają przemocą wobec innych obywateli, niszczeniem mienia miejskiego, które jest przecież tworzone z płaconych podatków, ale co oni mogą wiedzieć o płaceniu podatków xD

Porównywanie Polaka (czy Czecha, Litwina, Łotysza) i jego kraju, który był zniszczony przez komunizm i wojnę do afroamerykanów w USA jest nietrafione. W Polsce wiele osób #!$%@? na
  • Odpowiedz
@westsider ale to jest właśnie w Polsce głupie, ten kult #!$%@?, który do niczego nie prowadzi. Jakoś za granicą pracują mniej, a mądrzej i są bogatsi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Czy ja wrzuciłem wszystkich czarnych do jednego wora? Nie. Natomiast wspomniałem o czarnych żyjących z zasiłków, którzy mówią, że coś im się należy.

W USA nie wszyscy żyją jak pączki w maśle. Nigdzie tak nie ma, nawet w najbogatszych krajach takich jak Luksemburg czy Monaco. Jak nie chcesz pracować, by coś mieć to nigdy niczego nie osiągniesz. Dzisiejsi zadymiarze w Stanach wolą #!$%@?ć i rozkraść kraj, twierdząc, że to im
  • Odpowiedz
Czy ja wrzuciłem wszystkich czarnych do jednego wora? Nie. Natomiast wspomniałem o czarnych żyjących z zasiłków, którzy mówią, że coś im się należy.


@westsider: No tak jakby, bo wszędzie żyją ludzie na zasiłkach (nawet w Polsce). W dodatku w USA te zasiłki są również śmieszne bo polityka socjalna to nie UE.

Jak nie chcesz pracować, by coś mieć to nigdy niczego nie osiągniesz. Dzisiejsi zadymiarze w Stanach wolą #!$%@?ć i rozkraść
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

No tak jakby, bo wszędzie żyją ludzie na zasiłkach (nawet w Polsce). W dodatku w USA te zasiłki są również śmieszne bo polityka socjalna to nie UE.


Ludzie żyjący z zasiłków, nie ważne gdzie, są tym samym sortem człowieka okradającego płacących podatki obywateli, z tym że, jak żyjesz z zasiłków, a potem rozkradasz przy pierwszej lepszej okazji jesteś jeszcze gorszym sortem. A to, że właśnie konkretna grupa ludzi #!$%@? właśnie
  • Odpowiedz
A to, że właśnie konkretna grupa ludzi #!$%@? właśnie stany to sobie sam wyciągnij wnioski.


@westsider: A no właśnie GRUPA, a nie całość. Do tego piję generalizatorze.

Gdzie tu jest wrzucanie do wora? Konkretnie piszę o zadymiarzach w USA (czarni, anify i inne lewaki). Nie wrzucam tam wszystkich czarnych, a że jest ich najwięcej wśród nich, to sobie znów wyciągnij wnioski.


Jakie wnioski? Wnioski generalizacyjne z dupy xD To są po
  • Odpowiedz
@westsider:

Musisz chodzić do szkoły w USA w ramach zameldowania czy coś?


Rejonizacja i segregacja uczniow w USA jest bardzo silna i dokladnie sprawdzana. To nie Polska, gdzie mozesz wiezc dzieciaka przez pol miasta do szkoly wybranej przez siebie ot tak (ewentualnie koszt prywatnej wynosi tyle co dobre przedszkole czy zlobek, pomijam topowe szkoly amerykanskie). Oszukiwanie w tej kwestii jest karalne (nie mozesz przeprowadzic sie na jakis czas do lepszej czesci
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

A no właśnie GRUPA, a nie całość. Do tego piję generalizatorze.


Od samego początku mówiłem o grupie (zadymiarze). A to, ze jest w niej najwięcej czarnych, pokazuje, że nadal nie wyciągnąłeś wniosków xD

Jakie wnioski? Wnioski generalizacyjne z dupy xD To są po prostu zadymiarze bez względu na pochodzenie i kolor skóry. Zwykła hołota. Jednakże na wykopie uwielbia się genralizacje i od razu jest najazd na wszystkich.


Jak wyżej.

A
  • Odpowiedz
Nie ma to jak polecać serial jako wyznacznik realnego świata xD


@westsider: Yyy bo jest on na podstawie realnej sytuacji w Baltimore i tragedii społecznej, przez którą to miasto toczy gigantyczny rak (upadek przemysłu motoryzacyjnego)? Zainteresuj się czymś bardziej niż sprawdzeniem na filmwebie daty produkcji.

I to jeszcze serial sprzed 20 prawie lat xD


Książki też należy palić bo są sprzed X lat? Sytuacja ta sama, powody również te same, od
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Yyy bo jest on na podstawie realnej sytuacji w Baltimore i tragedii społecznej, przez którą to miasto toczy gigantyczny rak (upadek przemysłu motoryzacyjnego)? Zainteresuj się czymś bardziej niż sprawdzeniem na filmwebie daty produkcji.


Ta, dlatego wiele osób szanuje Trailer Park Boys. Tam dopiero jest tragedia mieszkać xD Też realna sytuacja! Proszę cię, nie osmieszaj się xD

Książki też należy palić bo są sprzed X lat? Sytuacja ta sama, powody również
  • Odpowiedz