Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
To jest niesamowicie zabawne.
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak nie mają żadnych szans lol kto na to by głosował
Też potężna lewica: zrobiłem z bosaka takiego śmiesznego typeczka, trochę babę hihihi, a ode mnie macie tu wysrywy o braunie

- ale to Ty dzwonisz xD

Ci ludzie poświęcają prywatny czas na to żeby zasrać nam mirko postami o konfederacji próbując przekonać nikogo, bo przecież nikt na Bosaka nie głosuje (xD), że nie ma racji.
Co do #!$%@? xD
Niemal jedyne posty jakie widziałem o tej partii ostatnio pochodzą od przeciwników tej partii _
Zgodnie z retoryką wielu na tagu #konfederacja oni chyba naprawdę zaczęli się poważnie obawiać skoro tak agresywnie zaczęli tam wjeżdżać. Chyba, że to jakieś lewicowe #60groszyzawpis
Wygląda trochę jak mięsożercy tagujący weganizm pod zdjęciem steka i myślący że kogoś boli przez to dupa xD
Bez względu na to to zabawne, że ktoś poświęca tyle energii na kandydata który ma tak marginalne wyniki i o którym sami mówią, że nie ma szans. Chyba, że jednak ich zdaniem ma a batożenie gejów przez Brauna to ich zdaniem realne zagrożenie. Wtedy należy się naprawdę zastanowić kto tu jest #!$%@? ( )

#lewica #prawica #polityka #4konserwy #neuropa #szury #wybory #heheszki
pepies - To jest niesamowicie zabawne. 
Potężna lewica: hahaha końfederacja i Bosak n...

źródło: comment_15910838588tKetdVbzAHChNljcSQFkG.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@pepies: przecież te print screeny itp to bezrobotni, albo utrzymują się właśnie ze swoich sraczek na tagu konfy i prawicy. Normalny człowiek nie ma czasu na codzień szukać materiałów i ich redagować odpowiednio, a potem jeszcze zwoływać plusujacych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Poro6niec: @laphroig ja gdyby nie oni prawdopodobnie w ostatnim czasie bym kompletnie o Bosaku zapomniał ale skutecznie przypominają, że taka alternatywa rzeczywiście istnieje. Dziękuję panowie gejowie ((oo))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@pepies: Bosak jest taką wykopową maskotką i pokazywanie jego głupoty to po prostu dobra zabawa, potem wchodzi to w gorące i masa plusów wpada, pozdrawiam cieplutko ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@R187: jakby to było pokazywanie jakichś bieżących potknięć to by mnie to w żaden sposób nie dziwiło. Ba, uważałabym, że to całkiem dobra robota. A oni wyciągają na chłopa jakieś posty sprzed kilku lat które ostatecznie chyba każdemu wiszą i powiewają.
A najśmieszniejsze w tym jest to, że spędzili czas czytając wszystkie jego posty żeby znaleźć coś do czego można się przyczepić xD samo to świadczy o tym jak ważnym jest
  • Odpowiedz
@pepies: @prawa_reka_sorosa:

Oni naprawdę się boją.


Ja się rzeczywiście boję. Już widzę jak wygląda kraj pseudo "narodowo-katolicki"(pseudo bo robiony pod elektorat, a nie na serio) pod rządami PiS. I nie chciałbym testować "ultra-skrajnie-narodowo-katolickiego" kraju pod rządami Konfederacji, która poważnie wierzy w swoje brednie.
  • Odpowiedz
@pepies to są sekciarze spod tęczowego znaku. Bosak jest dla ich poglądów największym zagrożeniem więc go atakują chociażby nawet za samo oddychanie tym samym powietrzem, whatever..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@prawa_reka_sorosa: no jakie masz inne wytłumaczenie dla marnowania x godzin dziennie na czytanie jakichś bredni czwartoligowego kandydata i publikowanie ich xD dobrze że na Tanajno nie szukają xDDD pewnie by jeszcze uwierzyli w to, że naprawdę chce dać pizzę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pepies: 13 lat na wykopie a umknęło Ci, że Koroluk jedzie bo korwinoidach od kilku lat, już dawno masakrował środowiska kucowsko-nacjolskie, więc jakie znowu nagle?
  • Odpowiedz
no jakie masz inne wytłumaczenie dla marnowania x godzin dziennie na czytanie jakichś bredni czwartoligowego kandydata i publikowanie ich


@pepies: Nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy epidemie i sporo ludzi siedzi w domu xD

Śmieszy mnie tez ze wytykasz innym marnowanie czasu na idiotyzmy, a sam masz tutaj konto od ponad 13 lat xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawa_reka_sorosa: ale jak ludzie siedzą w domu to właśnie zwykle, przynajmniej ci normalniejsi, czytają o rzeczach które ich interesują, pogłębiają swoją wiedzę, poszerzają horyzonty, korzystają z jakiejś rozrywki takiej jak portal ze śmiesznymi obrazkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a nie siedzą i szukają haków na jakiegoś typa który nie jest żadnym realnym
  • Odpowiedz
@pepies:

czytają o rzeczach które ich interesują, pogłębiają swoją wiedzę, poszerzają horyzonty


Żeby przygotować jedną, tylko jedną masakrę w stylu Koroluka, należy zrobić bardzo rzetelny risercz w różnych naukowych publikacjach i raportach.
W jaki sposób to miałoby nie być pogłębianiem wiedzy i poszerzaniem horyzontów?
  • Odpowiedz
Bosak jest taką wykopową maskotką i pokazywanie jego głupoty to po prostu dobra zabaw


@R187: dla Ciebie może to zabawa, jednak przede wszystkim jest to obowiązek każdego prawdziwego patrioty
  • Odpowiedz