Wpis z mikrobloga

Trafisz w końcu i ktoś ci ucho wytarga. Takich cwaniaków się szybciutko gasi. Nawet ten twój gaz nie pomoze. Trafi kosa na kamień.


@Kij_od_Kaszanki: Wszsytkie janusze są mocne tak jak ty tylko w gebie, jak przychodzi co do czego to #!$%@?ą.

Swoją drogą dobrze, że reagujesz jak mój pies, wystarczy zawołać i cyk aport.
  • Odpowiedz
@reddin: A ty jesteś kozak bo pryskasz gazem? Nawet nie wiesz ile złego robisz swoim kolegom i koleżankom na rowerach prezentując taką prostacką postawę. I nie mówię tu o tym, że porównujesz mnie do psa tylko o tym jakią postawę prezentujesz na drodze. Obrażasz cały czas Polaków a sam jesteś książkowym burakiem. Mama powinna się za ciebie wstydzić.
  • Odpowiedz
@Kij_od_Kaszanki: Nie zesraj się ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli ktoś przystępuje do bezpośredniego ataku, road rage to najbardziej bezpiecznym jest strzelić mu w mordę gazem, bo jak dam mu w mordę, to może upaść i uderzyć głową o asfalt i warzywko. A tak, zasmarka się, popłacze i za jakiś czas się nauczy jeździć. Po daniu gazem w mordę jeszcze można dać kopa w dupę.
  • Odpowiedz
Jak nie potrafisz inaczej to ratujesz się gazem. Dziewczyny tak robią. No ale nie oceniam. Nie wszyscy musza to potrafić.


@Kij_od_Kaszanki: Nie można lać każdego po mordzie jak zwierzę, bo można komuś wywołać trwałe obrażenia ciała i to oznacza szarpanie się w sądach a tak, janusz wysiada z mordą, zaczyna atakować, psik i jedziemy dalej. Po temacie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kij_od_Kaszanki dwoisz się i troisz jak mnie zdyskredytować na portalu że smiesznymi obrazkami. A ja olewam to ciepłym moczem. Psy szczekają karawana jedzie dalej, po ulicy ofc.
  • Odpowiedz
@reddin: Nie dodawaj sobie, nikt tu się nie troi ani dwoi. Nie ma możliwości przeprowadzić merytorycznej rozmowy z typem, który ignoruje fakty. Poprostu rzucamy sobie gownem w siebie. Nic więcej Gazowy Pogromco Januszy. Hehehe
  • Odpowiedz
@jestemtrolem: Tak, jest nawigacja, trzyma długo, myślę, że spokojnie 10h i można ładować z power banka w czasie jazdy też, dlatego jest zamontowane na mostku, bo na tym mocowaniu, takim fajnym na "wysięgniku" kierownica przeszkadza by wpiąć przewód. Jestem zadowolony, mam też pulsometr spięty, wszystko na ekranie widać, diody sygnalizują puls, oraz gdzie skręcać. Wszystko wraz z diodami i ekranem jest konfigurowalne. Małe przydatne urządzonko, nie trzeba obawiać się o telefon,
  • Odpowiedz