Wpis z mikrobloga

czemu tak malo jajek dzisiaj?


@lazer: Rozumiem zawsze jesz taką samą ilość pokarmu przy posiłkach, nigdy nie odstając od przyjętej rutyny, bo inaczej ludzie będą się pytać czemu dziś tylko 2 kromki chleba zamiast 3? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@anonymous_derp: Może już odpowiadałeś, ale w jakim konkretnym celu tak jesz? Wiem, że dla zdrowia, ale chodzi mi o to, że na pewno bardziej smakowało by Ci normalne jedzenie, czasami jakiś fast food, jakiś owoc itd. Nie wierzę, że to co jesz to dla Ciebie najsmaczniejsze jedzenie. Nie robisz tego też dla wyglądu bo chyba nie ćwiczysz typowo pod masę mięśniową. Więc po prostu chcesz tak jeść (całe życie?) dla dobrego
Może już odpowiadałeś, ale w jakim konkretnym celu tak jesz? Wiem, że dla zdrowia, ale chodzi mi o to, że na pewno bardziej smakowało by Ci normalne jedzenie, czasami jakiś fast food, jakiś owoc itd. Nie wierzę, że to co jesz to dla Ciebie najsmaczniejsze jedzenie. Nie robisz tego też dla wyglądu bo chyba nie ćwiczysz typowo pod masę mięśniową. Więc po prostu chcesz tak jeść (całe życie?) dla dobrego zdrowia?


@