Wpis z mikrobloga

Prezydent mojego państwa stwierdził wprost, że mnie nie chce. Zazdroszczę Wam #konfederacja że jesteście dumni z Polski - ja nie potrafię. Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.
Zazdroszczę wam czucia się w kraju jak w domu, ja się tu czuje obcy, chociaż jestesm Polakiem z dziada pradziada, chociaż pracuje tu i płace podatki od 18 roku życia, to jestem wyobcowany.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski
  • 316
  • Odpowiedz
Sytuacja takie dziecka w szkole może się wcale jakoś nie zmienić, za to będzie miało coś co nazywa się domem i miłością już po lekcjach jak do tego domu wróci.


@miesnakrowa: To pewnik. Jeżeli sądzisz, że nie. To znaczy, że nie masz pojęcia o dzieciach najmniejszego.

Tak, heteroseksualne są prześladowane i poniżane, ale możesz jakoś przeciwdziałać temu.
Tłumaczyć, ewentualnie zmienić szkołę.
Tu choćbyś zmienił szkołę, to szybko zacznie się to samo.
  • Odpowiedz
nie musi, ale w zachodnich krajach najpierw ludzie się bogacili, a potem zaspokajali prawnie mniejszości. Co babuszkę z podkarpacia obchodzą jacyś geje i ich prawa jak jej emerytura pozwala jej na rozwiązywanie krzyżówek i chodzenie pogadać do lekarza.

Tolerancji nikogo nie nauczysz siłą.

Inną sprawą jest, że nieszczęliwym zbiegiem okoliczności, małżeństwa homoseksualne i prawa mniejszości ogólnie (wiadomo o co chodzi) reprezentują często gęsto dzbany - dlatego wiele osób które całe życie były
  • Odpowiedz
mają prawo do organizowania jednak powinni zwrócić uwagę na to co i jak robią


@ADrianoOOOO: Oczywiście, a to co aktulanie robią ma pozytywny wpływ na sytuację osób LGBT. Twoja opinia na ten temat ego nie zmienia.

- ze swojej strony proponuję aby osoby te przestały np. płacić podatki, może wtedy gdy państwo to bezpośrednio odczuje to pochyli się nad postulatami tych ludzi)


To niezgodne z prawem. A przy okazji, nakłanianie ludzi
  • Odpowiedz
@EvilToy: ziom, mnie nie rusza z kim sypiasz, ale ja - choć jestem hetero, też jestem gorszym sortem bo nie chce mieć gówniaka więc nic sie nie należy (chcialbym po prostu by nie zabierali, nie potrzebuje przekupstwo+). O, przepraszam, czekam az bykowe wprowadza oficjalnie (bo ono i tak juz jest, tylko ze w zakamuflowanej formie)
  • Odpowiedz
Polska mnie odrzuca, mówi mi, że nie mieszczę się w jej standardach, że z osobą, którą kocham i mieszkam nie tworzę prawdziwej rodziny. Że staram się wypaczać jej obraz, chociaż to nie prawda, bo nie chce ingerować w konserwatywny model rodziny, chce tylko dodać do niej podpunkt, że może być nią osoba tej samej płci.


@EvilToy: I uważasz że ustawą da się twoje życie polepszyć? Jeżeli większość społeczeństwa byłaby pozytywnie nastawiona
  • Odpowiedz
@EvilToy: Większość osób w tym kraju zaakceptowała władze, która podpisała konkordat i wpisanie równowagi małżeństwa cywilnego do małżeństwa kościelnego (Biorąc ślub kościelny z automatu podpisujesz dokumenty deklarującą zgodę na zawarcie aktu małżeństwa bez obecności urzędnika). Kościół nie akceptuje związków jednopłciowych, a większość osób nie ma zastrzeżeń co do tego, ze rodzina, małżeństwo i posiadanie dzieci to związek matki, ojca i ich dzieci. Jeżeli uważasz że należy zmienić normy społeczne, powinno być
  • Odpowiedz
@bledny: > No właśnie nijak, takie związki nie są uznawane w ogóle w Polsce.
A ogólnie to rozumowanie jest błędne, to jakby powiedzieć, że po wprowadzeniu 500+ ludzie będą chcieli 500+ na psa, albo dochód podstawowy dla każdego.

Problemem jest to że homo jest mocno zakorzenione w lewackiej ideologii

Osoby LGBT mają różne poglądy, lewica jest tylko jedynym ugrupowaniem, która "stoi za nimi murem".

Bardzo dobre porównanie, nie wiem skąd to
  • Odpowiedz
@EvilToy: człowieku gdzie ty żyjesz, pojedź do np. Kanady, tam kanadyjczyk (kilku pokoleniowy) jest mniej warty niż murzyn który dopiero co przyjechał, tak będzie w Polsce, zacznij się rozwijać, ćwicz ciało, umysł, wpływaj na swoje środowisko i swoje decyzje - po prostu żyj , świat to już nie państwa a strefy, witaj w strefie Polska bardzo fajna strefa apropo . udanego dnia.
  • Odpowiedz
@EvilToy: współczuję ci w #!$%@? i wiem że jestem tylko anonem z neta, ale wysyłam swoje skromne wyrazy wsparcia i solidarności. Ja również czuję obrzydzenie jako hetero. Podpisani tej deklaracji to jest zwykłe barbarzyństwo. Nie wiem, jedyne co mogę napisać to tylko zapewnić, że nie wszyscy Polacy tacy są i wśród ludzi kulturalnych mniejszości seksualne nie są i nigdy nie będą poniewierane.
  • Odpowiedz
@buhubuhu: LGBT jako skrót od „geje, biseksualiści, lesbijki, transseksualiści”. Tym osobom zależy na sankcjonowanych homozwiązkach. Dalej dyskusja się toczy w tym zakresie. Co do „osób z zaburzeniami” które mają dostać nowe prawa – nie wiem do czego pijesz.

Wprowadzenie jednej słusznej reformy, nie oznacza, że trzeba potem wprowadzać kolejne absurdalne, przeciwko którym jest 90% Polaków.
  • Odpowiedz
@EvilToy: No niestety taka jest rzeczywistość. Ale może kiedyś, jak obecne pokolenie homo sovieticusow wymrze to coś się zmieni.
Chociaż polska młodzież wcale nie jest taka tolerancyjna, jakbyśmy chcieli.
Pozdrawiam z Holandii, kraju gdzie homoseksualizm traktowany jest jako coś normalnego.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Trzymaj się mireczku. Nikt nie powinien być traktowany jako "gorszy", niezależnie od poglądów, a takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ułoży się i Wam i naszemu smutnemu jak #!$%@? państwu.
  • Odpowiedz
@EvilToy:

Podziękuj różowym marksistom.

Jak dla mnie powinieneś mieć możliwość zalegalizowania związku z czysto praktycznego powodu - chroni cię konstytucja, która gwarantuje ci prawo do godności. Tylko związek kobiety i mężczyzny może być uznany za małżeństwo, to chcę jasno podkreślić, ale twój związek partnerski zabezpieczyłby cię prawnie w razie życiowych problemów i nikt nie powinien ci odmawiać tego prawa.

Niestety pod płaszczykiem związków partnerskich, część organizacji lgbt próbuje przemycić parę ciekawych
  • Odpowiedz