Wpis z mikrobloga

  • 10
O. 27 Gdańsk

Zgłoszenie 5ec68c34e2f091ae z dnia 2020-06-22 14:53:24

Imię: O.
Wiek: 27
Miejscowość: Gdańsk

Kim jestem?
Może to lekko nietypowe ogłoszenie, bo nie jest matrymonialne, ale... szukam przyjaciółki, takiej od serca.

Mam problemy z otworzeniem się przed dziewczynami, z natury jestem raczej introwertyczna. Ukończyłam filologię rosyjską (językoznawstwo), jestem tłumaczem, pracuję w obszarze IT. Mam psa, który jest moim oczkiem w głowie.

Potrafię słuchać, jestem cierpliwa i z natury spokojna. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz mówić, potrzebujesz słuchacza - znajdziesz we mnie oparcie. :)

Wygląd
Raczej nie jest to ważne, gdy szukasz koleżanki/przyjaciółki, ale niech będzie :) Mam ciemne włosy, noszę okulary, staram się dbać o figurę.
Ubiór? Komfort ponad wygląd, w granicach rozsądku. Czarna koszulka, dżinsy, obuta w NB (bo są po prostu w opór wygodne).

Zainteresowania
Książki (reportaże, YA, popularno-naukowe, fantasy), kawa speciality (alternatywne metody parzenia kawy), ukulele, szkicowanie, majsterkowanie, ogrodnictwo (działka ROD for life!), kaligrafia. Lubię też pograć w planszówki i na konsoli.

Czego oczekuję?
Idealnie byłoby znaleźć ekstrawertyczkę, która by mnie "zaadoptowała" :)
Ale tak najzwyczajniej w świecie szukam kogoś, przed kim będę mogła się otworzyć. Kogoś, kto nie ocenia, wspiera i potrafi mnie wysłuchać, gdy już się przełamię i coś powiem.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień z przyjaciółką? Szczere, organiczne rozmowy, kawa, ale też wyjście do pubu, wspólne wyjście na plażę... możliwości jest tona!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci nie planuję, więc jeśli też jesteś antynatalistką - dogadamy się ;)
Od roku nie piję alkoholu, ale nie przeszkadza mi picie innych.
Ograniczam palenie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonygdansk #mirabelkaszukamirka
  • 41
@MirekSzukaZony: Wiesz, może głupi komentarz z mojej strony, ale jednak podejrzewam, że albo już czujesz się lesbijką, albo jesteś pół kroku od tego. Jestem pewny, że na Twoje ogłoszenie odpowiedzą między innymi lesbijki. Tak czy siak, szczęścia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anothereason: I szuka przyjaciółki na tagu matrymonialnym? Poza tym dlaczego nie szuka męskiego przyjaciela, który mógłby przy okazji być kimś więcej? Nie mówię, że na pewno jest lesbijką, ale brałbym taką możliwość pod uwagę. No ale może patrzę z męskiej perspektywy, bo na analogiczne ogłoszenie ja bym nie odpowiedział i traktowałbym je jako subtelne ogłoszenie być-może-gejowskie. Wiesz, takie, które może znaczy tyle, ile jest napisane, ale równie dobrze może znaczyć znacznie