Wpis z mikrobloga

krytyka Holowni za nijakosc i opieranie decyzji na podstawie opinii ekspertow i analiz to typowa cecha niedojrzalych demokracji, ktore potrzebuja wodza majacego zdanie na temat wszystkiego (patrz Rosja). na zachodzie nikogo nie obchodzi osobista opinia Merkel na temat legalizacji marihuany, bo ona ma dobrze zarzadzac, a nie podejmowac decyzje wedlug swojego widzimisie.
#polityka #holownia
  • 36
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: staly trend: zawsze jest cos antysystemowego: Polska Partia Przyjaciol Piwa, Tyminski, Samoobrona, LPR, Palikot, Kukiz... robią jakis tam wynik i laduja na smietniku polityki i historii. Norma.
Jak Holownianbedzie trzeci, to,sie troche pokreci po polityce, w nastepnych wybirach parlamentarnuch przepadnie i tyle.
Jak nie.bedzie.trzeci - zniknie z polityki jeszcze predzej.
  • Odpowiedz
  • 2
@gruza1
@tyskaj

To jak mam na głosować na kandydata, który jeszcze nie wie czego chce? Trzeba było przed wyborami wysłuchać ekspertów, bo ja nie rozumiem jak mam oddawać głos w ciemno.
  • Odpowiedz
@Halbr: no to nie wzoruj się tylko na jednym ama na wykopie tylko wejdz na program.holownia2020.pl poogladaj jego przemówienia i live'y. Trochę wysiłku trzeba włożyć żeby zagłosować świadomie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@tyskaj To które jest wiażace, to co mówi czy to co jest na stronie? Zresztą on proponuje rzeczy absurdalne, więc jest mi wszystko jedno.
  • Odpowiedz
  • 1
no to nie wzoruj się tylko na jednym ama na wykopie tylko wejdz na program.holownia2020.pl poogladaj jego przemówienia i live'y.


@tyskaj Skoro nie ma sprzeczności to rozumiem, że to śliskie gadanie na AMA to jest część jego poglądów. Więc słusznie pytałem, jak mam głososać, skoro on w ważnych kwestiach nie odpowiada wprost co uważa, tylko de facto każe sobie zaufać w ciemno.

A i opinia z założenia jest subiektywna.
  • Odpowiedz
@gruza1 może chodzi o to żeby on odbył te rozmowy przed wyborami, wypracowalna ich podstawie swoje stanowisko i tak szedł do wyborów a nie że zobaczymy po wyborach.w ten sposób nie daje podstaw do zmiany głosu właśnie na niego
  • Odpowiedz
  • 0
@gruza1 ten sam Hołownia z kolei wychodzi od samego początku promując siebie jako nie polityka, co jest typową cechą niedojrzałych kandydatów, gdyż w cywilizowanych krajach demokratycznych to właśnie partie polityczne są narzędziem do dyskusji o polityce i forum do inicjacji zmian.

Nie zrozumcie mnie źle, Hołownia nie jest tragiczny, ale za robienie z siebie nie-polityka na siłę ma u mnie potężnego minusa. Jakby był w Koalicji Obywatelskiej to szanowałbym jego start dużo
  • Odpowiedz
@gruza1: Przecież to jest jakaś paranoja. Najlepszym kandydatem jest wg Ciebie prezydent bez sprecyzowanej opinii na wiele tematów. Ja bym chciał wiedzieć, czy jak PiS wyskoczy z kolejną podwyżką podatków, 5000+, daninami solidarnościowymi i innymi socjalnymi gównami to on się pod tym podpisze czy to zawetuje? Ty natomiast próbujesz mi powiedzieć, że to dobrze, że nie wiadomo. W takim razie jak rozliczyć takiego gościa po 5 latach skoro w sumie on
  • Odpowiedz