Wpis z mikrobloga

Chciałbym przedstawić swój roczny progres, jaki udało mi się zrobić w kształtowaniu mojej sylwetki na siłowni.
Żartuję, tak naprawdę te dwa zdjęcia dzieli niecały miesiąc. Są z kwietnia 2019 (kiedy, jeszcze byłem naturalem), oba są z końcówki redukcji (waga 80kg przy 179cm). Chciałem jedynie pokazać Wam, jakimi sposobami gwiazdeczki instagrama wyglądają super na zdjęciach, a na żywo wyglądają jak pół dupy zza krzaka. Pierwsze zdjęcie jest przed treningiem, drugie na lekkiej pompie (po 100 pompkach), ładowaniu węglowodanami (byłem wtedy na dwudniowym wyjeździe i pojadłem trochę słodkości) i przede wszystkim ODPOWIEDNIM OŚWIETLENIU, dzięki któremu każda wypukłość ciała jest lepiej widoczna (to ważne, bo naturale na redukcji mają to do siebie, że są dość płascy). Poza tym tak udało mi się dobrać cienie, by zakryć moje szerokie biodra, widoczne na pierwszym zdjęciu, w związku z czym wizualnie moja góra wydaje się większa.
#mikrokoksy #silownia #pokazforme
matiimakaka - Chciałbym przedstawić swój roczny progres, jaki udało mi się zrobić w k...

źródło: comment_159310562057YSRlJKRJmlyQVqqHb0SK.jpg

Pobierz
  • 24
@matiimakaka: Z ciekawości, jak wtedy siła w barkach wyglądała w porównaniu do reszty i ogólnie? Kombinowałeś z objętością, ćwiczeniami i czym się da żeby urosły i mimo tego tak odstawały? (jak na moje, na podstawie tych zdjęć były słabym punktem)
@FeC7800: Zawsze swoje barki uważałem za względnie najsilniejszą część mojego ciała. W szczycie tej redukcji brałem na barki hantle 2x27,5kg na 8 powtórzeń, a dla porównania na klatę na tyle samo powtórzeń brałem hantle 2x40kg. Na tej redukcji siła ogólnie poszła -10% na wszystkich ćwiczeniach względem poprzedniej masy. Trening robiłem identyczny jak na masie.