Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj z kolegą na mieście, przeszliśmy się na piwo. Na codzień chodzę na siłownię od półtorej roku, powoli będę się szykował do kupna mieszkania, mam fajne auto, dobra praca jako programista, dobre studia, konto bankowe pełne. Wydaje się, że wszystko dobrze, ale to niestety nieprawda. Mam 27 lat i to co wczoraj widziałem boli do tej pory... Mnie i kumplowi z dziewczynami nie idzie za dobrze. Na tinderze mam wrażanie, że kobiety bardziej interesują moje finanse niż ja (koledzy z pracy mówią że mają podobne odczucia).

Stolik dalej siedzieli goście niewiele młodsi, koło 23 lat. Popatrzył się jeden głupio na laskę, ta coś odpowiedziała, ten coś pośmieszkował, chwilę później wziął numer i jeszcze powiedział żeby już szła bo z kumplem siedzi i nie ma czasu xdd Taki luz, jakiś nie wiem, ta rozmowa to jak kupienie bułek, zwyczajnie to przyszło. Typ co robi w fastfoodzie, przeciętny humanistyczny kierunek studiów, finansowo można wywnioskować słabo, siłowni nie zauważyłem... No a jednak, a jednak chętnie bym się z nim zamienił. Tyle pracy nad sobą i pomarzyć mogę o takie sytuacji.

Nie chodzi zresztą tylko o te laski. Ogólnie radość z życia, jak słuchałem to ma wrażenie że jego wycieczka na 2 dni do Wrocławia była fajniejsza niż moje zeszłoroczne wakacje w Tajlandii. Jak on to robi, bez tego całego wysiłku który w poprawę swojego życia włożyłem... Nie chodzi personalnie o niego, ale ten sposób życia, o tę radość...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #tinder #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef719f415d9fcf7250ef8bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 105
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi sie, ze niektorzy maja taki charakter, ze potrafia lepiej wylapywac pozytywy z zycia, nawet te niewiele znaczace. Do tego umiejetnosc przedstawiania sytuacji sprawia ze fajnie sie ich slucha jak opowiadaja nawet proste i glupie historie. Sam mam kumpli ktorzy z byle wyjscia do pracy potrafia opowiedziec takie hity ze wszyscy leza ze smiechu xd
  • Odpowiedz
@pamposz: no to sobie gnij, na zdrowie. Tylko zacznij rozróżniać pozycję, którą budujesz sobie ambicją, pracą i uporem od roszczeniowego bachora, który miał starego reżysera xD. Poza tym skończ z tymi projekcjami, bo nigdzie nie napisałem, że mają na mnie lecieć, bo mam jakieś tam pieniądze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sądzisz że dziewczyny z tindera bardziej interesuje twoja kasa (xD) to po co o niej wpominasz? Spróbuj poznać jakąś bez tego, zawsze można jakoś ominąć prawdę. Jeżeli będzie problem, to wiesz, może kasa jest jedyną rzeczą jaka czyni cie interesującym? W takim wypadku bardziej bym się skupiła na sobie, spróbowała podbudować samoocenę, podreperowała umiejętności społeczne i przede wszystkim zmieniła miejsce poznawania nowych osób - jeśli koniecznie ma to być
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mając dobrą sytuacje finansową, zacznij w końcu żyć. Jeżeli to nie bait, to spokojnie masz dużą poduszkę finansową, która pozwoli Ci nie stracić głowy po stracie pracy. Masz 27 lat, finansowo jesteś ustawiony, teraz musisz popracować nad swoją osobowością i wyglądem. Chociaż nie wiem czy jest sens tracić tyle czasu na kobiety, które po dłuższym poznaniu nie są już takie fajne.

Jak masz normalnych znajomych, to niech zrobią z Tobą
  • Odpowiedz
Wykop to jednak wylęgarnia #!$%@?.
Z jednej strony stuleje które zwalają wszystko na złe baby a z drugiej strony kolesie jak op którzy myślą że kasa i siłka sprawią że laski będą ich prosić o numer w knajpie.
Powinniście pójść do psychologa, jedni i drudzy...
  • Odpowiedz
@Felix5k: część z tego co napisałeś to prawda, ale większość to #!$%@?. Synku, zagadywanie dziewczyn na ulicy? Jak masz ile lat? 17? 19? A jak masz 28? 33? Będziesz podchodził do 26 latek, gdzie powiedzmy 90% jest w stałych związkach? Szansę, że spotkasz gdziekolwiek atrakcyjną, inteligentną, ogarniętą singielkę to jest #!$%@? jak trafienie w totolotka. Szansę bliskie zeru. Masz tak naprawdę jedynie 2 takie powiedzmy platformy do poznania kobiety live... są
  • Odpowiedz
@sralpies: "synku"... Prawdopodobnie mam wiecej lat od Ciebie kolego, i tak, po 30 mozna podejsc do kobiety na ulicy, zapytac ja o imie, powiedziec jej ze Ci sie podoba, a potem sie z nia umowic - wiem, bo dosc czesto to robie :) reszty tego co napisales nie chce mi sie czytac, nie ma co dyskutowac z teoretykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UzależnionyZwyrodnialec: Kiedyś dawbo temu jak dwa niezłe kur*iszony z osiedla powiedziały do mnie: hej, bankowiec, chodź do nas to pokiwałem z pilotowaniem głową i poszedłem dalej. Kiedyś moja praca to było coś a nie chciałem aby traktowano mnie jak sponsora. Godność to dla mnie bardzo ważna rzecz, w przeciwieństwie do 80% zdesperowanego normictwa, które rucha wszystko co się rusza

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
WykopowaRozowypasek: Powiem ci co jest waszym, czyli komputerowców, programistów, polibudziarzy, ścisłowców itd. problemem. Jesteście w przytłaczającej większości jakimiś #!$%@? ograniczonymi, z gruba ciosanymi aspergerowcami, bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć ten fenomen kolesi podobnych do siebie mentalnie niczym z produkcji taśmowej i jednocześnie należących do tej samej klasy zawodowo-społecznej. Po prostu jakby wam postawić grupę kobiet przed nosem i część z nich byłaby inteligentniejsza, a część głupia jak but, to nie
  • Odpowiedz
i tak, po 30 mozna podejsc do kobiety na ulicy, zapytac ja o imie, powiedziec jej ze Ci sie podoba, a potem sie z nia umowic - wiem, bo dosc czesto to robie :) reszty tego co napisales nie chce mi sie czytac, nie ma co dyskutowac z teoretykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Felix5k: o chryste jak parsknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyjdź
  • Odpowiedz
Typ co robi w fastfoodzie, przeciętny humanistyczny kierunek studiów, finansowo można wywnioskować słabo, siłowni nie zauważyłem


vs

Na codzień chodzę na siłownię od półtorej roku, powoli będę się szykował do kupna mieszkania, mam fajne auto, dobra praca jako programista, dobre studia, konto bankowe pełne


i ty mówisz

No a jednak, a jednak chętnie bym się z nim zamienił. Tyle pracy nad sobą i pomarzyć mogę o takie sytuacji.

Serio? Bo jakaś tam
  • Odpowiedz
@sralpies: @Felix5k: Każdy z Was ma trochę racji. Fakt, że spora część z tych atrakcyjnych lasek będzie zajęta, ale to raczej nie jest zależne aż tak od wieku, no może nieco więcej wolnych będzie pośród tych 18-22, ale z drugiej strony to nie jest target faceta powiedzmy 28-32, tylko właśnie bardziej takie 24-29. Na Tinderze analogicznie mogą się pojawić laski zajęte, fake profile, ghosting, co realnie znacząco obniża skuteczność. Bary/kluby
  • Odpowiedz
@MatiKosa: tak jak mowisz. Ja duzo czasu spedzilem w klubach i nie poznalem tam ani jednej kandydatki do czegos innego niz seks, poza tym nie chcialbym sie wiazac z typowa imprezowiczka. Speed dating to jest jakas opcja, ale nie we wszystkich miastach jest dostepny. Odnosnie podchodzenia do kobiet w miejscach publicznych - to jest zupelnie inna gra niz w klubie, tutaj musisz byc przystepny, musisz emanowac "normalnoscia", pozytywna energia, umiejetnie prowadzic
  • Odpowiedz
Mnie i kumplowi z dziewczynami nie idzie za dobrze. Na tinderze mam wrażanie, że kobiety bardziej interesują moje finanse niż ja


@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie niedługo wjeżdżają moje poradniki tylko muszę się przestać z nimi spotykać, usiąść i to wszystko napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz