Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj z kolegą na mieście, przeszliśmy się na piwo. Na codzień chodzę na siłownię od półtorej roku, powoli będę się szykował do kupna mieszkania, mam fajne auto, dobra praca jako programista, dobre studia, konto bankowe pełne. Wydaje się, że wszystko dobrze, ale to niestety nieprawda. Mam 27 lat i to co wczoraj widziałem boli do tej pory... Mnie i kumplowi z dziewczynami nie idzie za dobrze. Na tinderze mam wrażanie, że kobiety bardziej interesują moje finanse niż ja (koledzy z pracy mówią że mają podobne odczucia).

Stolik dalej siedzieli goście niewiele młodsi, koło 23 lat. Popatrzył się jeden głupio na laskę, ta coś odpowiedziała, ten coś pośmieszkował, chwilę później wziął numer i jeszcze powiedział żeby już szła bo z kumplem siedzi i nie ma czasu xdd Taki luz, jakiś nie wiem, ta rozmowa to jak kupienie bułek, zwyczajnie to przyszło. Typ co robi w fastfoodzie, przeciętny humanistyczny kierunek studiów, finansowo można wywnioskować słabo, siłowni nie zauważyłem... No a jednak, a jednak chętnie bym się z nim zamienił. Tyle pracy nad sobą i pomarzyć mogę o takie sytuacji.

Nie chodzi zresztą tylko o te laski. Ogólnie radość z życia, jak słuchałem to ma wrażenie że jego wycieczka na 2 dni do Wrocławia była fajniejsza niż moje zeszłoroczne wakacje w Tajlandii. Jak on to robi, bez tego całego wysiłku który w poprawę swojego życia włożyłem... Nie chodzi personalnie o niego, ale ten sposób życia, o tę radość...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #tinder #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef719f415d9fcf7250ef8bc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 105
  • Odpowiedz
oczywiście, że masz


@AnonimoweMirkoWyznania: różne rzeczy mam, ale akurat ból dupy i to jeszcze o coś takiego to jest ostatnia rzecz, która by się mnie trzymała.

Jeszcze dobrych chłopaków


@AnonimoweMirkoWyznania: ale ja też jestem dobry chłopak ʕʔ

sprowadzasz na złą drogę


@AnonimoweMirkoWyznania: chcącemu nie dzieje się krzywda.

Co by krwawa masakra o nim teraz pomyślała, że swój dar czystości oddał divie...


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie
  • Odpowiedz
NiebieskaMaciora: @testodepot: rozsądny ruch bo zrobił to co
zrobiłeś ty, nie możesz tego tak oceniać. Niewinność to co coś co powinno być oddawane tej wybranej kobiecie nie Pani Divie @arek4444: nie jest ci smutno, ze zamiast pozwolić kobiecie docenić twój dar, dać jej cos cennego, ty wolałas to zdeptać i opluć? Jeszcze za namowa degeneratów z wykopu pomimo wielu dobrych porad od krwawej masakry....

Zaakceptował: LeVentLeCri

  • Odpowiedz
rozsądny ruch bo zrobił to co

zrobiłeś ty, nie możesz tego tak oceniać


@AnonimoweMirkoWyznania: spójrz na to obiektywnie - jemu przeszkadzał fakt bycia prawikiem w wieku 25 lat, był ciekawy, czuł taką potrzebę, że chce ruchańsko. Dlaczego nie? Skoro nie teraz to kiedy, po 30? Widocznie jego zdaniem miało to sens więc tak też zrobił. A, że się pozbył frustracji i zaspokoił ciekawość to jest jak najbardziej rozsądne w porównaniu z
  • Odpowiedz
Co by krwawa masakra o nim teraz pomyślała, że swój dar czystości oddał divie...

Nie posłuchałes krwawej masakry tylko kolegów z tagu....

Jeszcze za namowa degeneratów z wykopu pomimo wielu dobrych porad od krwawej masakry....


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo pod którymś tym anonimem kryje się prawdziwa bloody... albo ktoś pamięta jak kiedyś do niej spermiłem i robi sobie teraz ze mnie bekę....

Ale po kolei...

dobrze wiemy, ze poszedłeś na divy bo nie
  • Odpowiedz