Wpis z mikrobloga

@Synology_Polska:

Cześć Wykop,

dla wszystkich obecnych tutaj adminów, IT mistrzów i architektów mamy super specjalne rozdajo. Nasze #rozdajo jest specjalne dlatego, że każdy wygrywa - rozdajemy darmowe wejściówki na wakacyjne warsztaty Synology - wszystkim chętnym!

Przede wszystkim jednak nasze warsztaty to unikalna okazja na spotkanie ze specjalistą i trenerem Synology. Podczas spotkań zaprezentowane zostaną możliwości urządzeń i sposoby i sposoby ich konfiguracji pozwalające na wykorzystanie 100% dostępnych narzędzi. Każdy z Was będzie miał możliwość zadawania pytań i skonsultowania swoich wątpliwości.
Wielu z Was zainteresować może to, że udział w warsztatach kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę.

Gdyby wciąż było Wam mało to…. dla uważnych i aktywnych uczestników czekają takie nagrody jak serwery NAS czy routery Synology (modele DS120j i MR2200ac)!

Zapraszamy Was do uczestnictwa pod linkiem TUTAJ, podniesienia kompetencji i udziału w zabawie ze świetnymi nagrodami!

#rozdajo #serwery #sieci #router #siecikomputerowe #informatyka
SynologyPolska - @SynologyPolska: 

Cześć Wykop,

dla wszystkich obecnych tutaj a...

źródło: comment_1593705333iw66yNVjjGNMJjpp4hZcWr.jpg

Pobierz
  • 49
@nightcom: No ale wyjaśnij mi dlaczego firma z segmentu premium sprzedaje sprzęt o tak niskich parametrach przecież dołożenie odrobiny pamięci to nie są żadne koszta a już by wiele poprawiło jakość działania
@paczelok: Ponieważ jest też zapotrzebowanie na takie urządzenia, a gdzieś muszą ciąć koszta. Ten NAS co zakupiłeś nadaje sie doskonale właśnie jako typowy NAS czyli tylko udostępnianie plików, używam podobnego modelu (od QNAP) tylko do robienia backup z Proxmox'a i działa znakomicie. Jeśli chcesz transcoding, jakieś iSCSi, obsługe więcej niż 2 osoby na raz to już musisz patrzeć za x86 i min 4GB RAM.
@SeekSouls: to jest raczej standardowa praktyka. OVH jak robi szkolenia, to tylko dla firm i wybierają sobie te z sektora IT albo te większe i tylko ci dostają zapro. Jak byłem ostatnio, to połowa osób była nietechniczna (szkolenie i laby z web performance i load balancing) i sprzedawca potem podchodził do osób z tych większych firm żeby coś wcisnąć. Mnie olał, bo się kapnął, że samozatrudniony, a wpisałem w liczbie pracowników