Wpis z mikrobloga

Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują większość wypadków. Nie bez powodu OC 18 latka jest średnio ponad 3x większe, niż 63 latka.
Ktoś mówił o zabieraniu prawa jazdy po 75 roku życia?

Prawo jazdy od 24 roku życia to jest pomysł.
#przemyslenia #prawojazdy
maszfajnedonice - Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują w...

źródło: comment_1593933719iIqlX0731i0gTeeCeRbdbH.jpg

Pobierz

Prawo jazdy od 24 roku życia

  • Jestem za 22.2% (1145)
  • Jestem przeciw 77.8% (4008)

Oddanych głosów: 5153

  • 130
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: wpis dość prowokacyjny, ale postaram się odpowiedzieć rzeczowo.
Zaczynając od podstaw dla mnie bezpiecznym kierowcą jest taki, który ma małą szansę na spowodowanie kolizji na każdy przejechany kilometr. Możemy jeszcze wchodzić w szczegóły, że lepiej dwa razy zadrapać auto na parkingu niż raz zabić kogoś na pasach jadąc na czerwonym świetle, ale aż tak się nie zagłębiajmy.
Z tego co widzę, oceniasz pozytywnie zmiany w kategorii A i ja raczej
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Pewnie dlatego, ze mlodzi jezdza duzo wiecej? Kiedys sie #!$%@?, ze kobiety powoduja o wiele mniej wypadkow, ale jak przeliczylo sie to na ilosc kobiet oraz odleglosci jakie sie robi, to wyszlo ze kobiety powoduja o wiele wiecej wypadkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: ja to bym bardziej wprowadził obowiązkowe badania psychologiczne co rok czy co 2 lata. Jak masz zaburzenia, nerwice albo skłonności destrukcyjnoagresywne to zabieramy Ci prawo i masz przejść kurs jeszcze raz, wtedy Ci oddamy prawko. Bo większość kierowców uprawnienia to chyba znaleźli w czipsach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: sklej #!$%@?. Mam 25 lat i prawko na Moto zrobię po 30-35. Bo praca w delegacji mi na to nie pozwoli. #!$%@? kraj. 16 lat może mieć dziecko i jeździć autem a ja mając 25 na Moto nie mogę wsiąść bo nie miałem jak zrobić prawka
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice widziałeś kiedyś zawodowego kierowcę w wieku 70+? A ilu jest młodych (nawet nie pełnoletnich) profesjonalnych kierowców którzy jeżdżą lepiej niż niejeden doświadczony 40 letni kierowca. Rozpędz się i #!$%@? głową w mur
  • Odpowiedz