Wpis z mikrobloga

@mapache: tak to jest jak wczoraj pisales o polityce, dzisiaj o dopingu a na jutro szef kazal napisac tekst na 1000 slow o antropomorficznym zachowaniu pantofelka w nienaturalnym srodowisku sprzyjajacym powstawaniu konfliktow napletkowych w rozumieniu prawa miedzynarodowego
  • Odpowiedz
@Kasahara: a dla której klasy? niby gówno info ale coś warte.
wydaje mi się, że taki gimnazjalista by nawet nie wiedział o co chodzi a po drugie miałby to w dupie(hehe) jakbyś mu zaczął rozpisywać o gospodarce hormonalnej i skutkach kłucia dupy
  • Odpowiedz
@Kasahara: widzę, że za tym zamazanym jest też niezły fikołek związany z etymologią słowa doping xD
Już wystarczy stwierdzić, że drugs po angielsku to nie tylko narkotyki, ale wszelkie substancje działające na organizm i się cała narracja sypie.

  • Odpowiedz
@Kasahara: przy jakiej sylwetce, w swietle tekstu mamy goscia na soku bez treningu i goscia trenujacego. Kto bedzie mial lepsza kondyche?
W tym tekscie logika jest na bardzo prymitywnym poziomie wiec nie warto sie wdawac w takie rozwazania
  • Odpowiedz
@Saprofit: doping to zuo a drugs to narkotyki, dwie pieczenie na jednym ogniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pamietam takiej tematyki na biologii wiec podejrzewam, ze to tylko w formie ciekawostki cala strona jako zapelniacz podane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BillyGugu: za takie ciekawostki, to ja podziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy, że ostatnio prawie dostałem raka rozmawiając z przedstawicielami nauk medycznych na ten temat i pokrewne
  • Odpowiedz