Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: assetto to jest super symulator a bardzo słaba gra. Ja bym poczekał az wersja goty będzie na promocji 60-70zl bo bez dlc to trochę biednie.

Ja jestem wielkim fanem dirta (goty kupiłem za 60zl po 10 godzinach piracenia) ale assetto mnie tak nie wciągnęło. Najbardziej podobał mi się track day na Nürburgring w multiplayerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: assetto to jest super symulator a bardzo słaba gra. Ja bym poczekał az wersja goty będzie na promocji 60-70zl bo bez dlc to trochę biednie.


Ja jestem wielkim fanem dirta (goty kupiłem za 60zl po 10 godzinach piracenia) ale assetto mnie tak nie wciągnęło. Najbardziej podobał mi się track day na Nürburgring w multiplayerze

@glupiekonto: ale dirt rally 2? Jakie masz czasy i jakimi samochodami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: ~550 w globalce, czarny las, polska, Lancia delta s4, grupa b. I tak chyba jeszcze 20 sekund do mistrza świata.

W skodzie R5 na tej trasie jestem jakoś na pozycji 2200. Tutaj bodajże 30 sekund

Innych tras tak nie masterowalem, ale też nie mam czasu grać i nie lubię rozkładać kierownicy. Ja na G29 latam
@alonso117 Nie zna życia ten co nie musiał się wykręcić W900 z naczepą 52ft na ciasnej stacji kolejowej. A nie jakieś tam Dirty czy formułki. To przodu to każdy gupi potrafi (σ ͜ʖσ)
@Damianowski