Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich zgromadzonych. Mam kolege. Znamy sie jakieś 4 lata. Kiedy się poznaliśmy to zakochałam sie w nim dość mocno. Spac nie moglam. Jesc tez sie nie dalo. No ale nie dawalam po sobie poznac. Mam fobie spoleczna, depresje i nerwice lekowa. W domu rodzinnym #!$%@?. Ojciec alkus, matka wiecznie w pracy. Od dziesieciu lat lecze sie ale z mizernym skutkiem. No i wyszlo tak, ze z kolega od czterech lat czasami ze soba sypiamy. Oczywiscie na drugi dzien tylko zrobie mu jakies tam sniadanko dobre i tylko marze zeby sobie poszedl zanim sie rozkleje by nie zobaczyl jaka #!$%@? ludzka jestem w rzeczywistosci. Ostatnio niestety peklam i opowiedzialam mu o swoich problemach. Wyszlo to na jaw z racji tego, ze myslalam, ze wpadlismy. No i napisalam mu, ze fajnie rucham raz na milion lat jednego czlowieka i wpadka bencccc ( a takie sa fakty, nikogo innego nie chcialo mi sie przez 4 lata tknac) Na to on odpowiedzial, ze wtf myslalem, ze ruchasz innych i w ogole. No sieczke z mozgu mu ta informacja zrobila. Od tamtej pory pisze ciagle i dopytuje jak sie czuje itp. Dostalam propozycje pojechania z nim i jego znajomymi na camping na 9 dni. Tylko, ze oni chleja ostro a ja po jednym dniu chlania musze z 2 tyg. odpoczac. No a bez alko jak ja bede z tymi ludzmi rozmawiac? Z moja fobia. Nosz #!$%@?. Chcialabym zeby cos z tego wyszlo i moze dzieki temu, ze zesralam sie tymi zalami i pokazalam twarz prawdziwa by sie udalo. Tak to pewnie mial mnie za wyrachowana babe, ktora tylko chce poruchac i nara. Pardon za brak polskich znakow. #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0b46afe270c575295b919f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam wszystkich zgromadzonych. Mam...

źródło: comment_1594574822IxinfWlmYQcW6gZj85iCVJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Przecież jak sobie piwko czy dwa wypijesz to rozluznisz się :) jak ci się nie będzie podobać to wrócisz.

Nie rób facetowi śniadania jesli nie jesteście w związku. Wtedy się mówi masz w kuchni to i to, zrob sobie, albo zalewasz mu płatki zimnym mlekiem.
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: Nie mów jej jak ma żyć, ja chce robić śniadanie to zrobi i tobie nic do tego czemu cały czas jest w was tyle nienawiści, nie możecie znieść ,że ludzie są szczęśliwi , żal mi takich ludzi jak ty
  • Odpowiedz
@Dykto @BobekOkrutnik Nie miałam nic złego na myśli, ale jeśli funduje mu seks i śniadanka, a jest w nim zakochana to nie polepsza swojej sytuacji.:( Tylko pokazuje mu, że może mieć to co w normalnym związku, tylko bez zobowiązań.

Jakby to było zwykłe fwb to nawet niech mu obiad robi i kolację, tylko że różowa jest zakochana.
  • Odpowiedz
@BobekOkrutnik
Kumam przecież. Mam swoje zdanie jednak.
Po prostu jak się chce coś więcej to nie można wykładać się na tacy (to tyczy się obu płci). Tak też wskazuje psychologia.

Dla mnie skakanie rano wokół faceta, z ktorym się nie jest, żeby mu zrobić śniadanko jest trochę spermiarskie czy w tym przypadku śluzarskie. :)
  • Odpowiedz