Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

boze wykopko wam dogodzic xd laska ma wysportowana figure, zero celluitis itd., a wy i tak krytykujecie pewno sami wygladajac jak spasione knury z zakolami


@andrzejobiad: nie jestem wybredny, a laska ma świetne ciało, ale naprawdę mało kobiece i nieatrakcyjne. Nie powiesz mi że nie ma męskiej dupy.
  • Odpowiedz
@oliwkowemydlopodprysznic
Jak już to redpillowy.
Nikt Ci nie karze wychodzić z Twojej strefy komfortu, jeśli wolisz pozostać ślepy na fakty i rzeczywistość.
Jeśli myślisz, że jestem wrogi kobietom to jesteś w błędzie. Nigdy nie byłem dla nich tak wyrozumiały jak teraz, gdy nieco przejrzałem na oczy, dostrzegłem uwarunkowania i ograniczenia rządzące zarówno kobietami, jak i mężczyznami.

Fakty są takie, że nasza kultura wciska nam pełno kitu. Demonizuje się mężczyzn i idealizuje kobiety.
  • Odpowiedz
@mindrape: Oj typie, każdy z was red/blackpillowców mówi dokładnie to samo, pod płaszczykiem "POTWIERDZONYCH NAUKOWO BADAŃ", gdzie po przejrzeniu kilkunastu linków większość była zmanipulowana pod gotową tezę. Za każdym razem to samo gadanie o nauce i że szanujecie kobiety xD Gówno prawda, bo traktujecie ludzi jak roboty, które patrzą na drugą osobę i jedyne o czym myślą to ruchanie, wszystko jest postrzegane przez pryzmat opłacalności związku, atrakcyjności i zwierzęcych instynktów. A
  • Odpowiedz