Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś wylądował w okolicach Karpacza i miał ochotę pojeździć, pozwiedzać to omijajcie szerokim łukiem Western City. Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem, nastawieni są na wyrwanie kasy. Większość budynków zamknięta, otwarte same stragany i bary co nie mają nic wspólnego z dzikim zachodem. Kolejka jest, ale to kupa złomu do którego strach dziecko wsadzić, pokazy są co godzinę przez 5 minut i wykonują je na odwal się. Pomiędzy budynkami stare powozy, a koło nich śmietniki, drewniany namiot indiański zasypany śmieciami. Atrakcje na które tak namawiają przy kasie to popelina, w domu możecie sobie zrobić lepsze. Plac zabaw dla dzieci jest zaniedbany, pod zjeżdżalnią materace latają jak chcą, jedno dziecko zjeżdża i spada na materac, a kolejna na deski.
Ludzie chodzą wkurzeni bo zapłacili sporo kasy, a gówno za to mają, jeszcze za parking każą płacić.
NIE WARTO, NIE POLECAM
#gory #podroze
Qullion - Gdyby ktoś wylądował w okolicach Karpacza i miał ochotę pojeździć, pozwiedz...

źródło: comment_1596394823pKs0TDk6KhwGcavsXeAbNc.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@AntiAdzik: nie wiem na co jestem nastawiony, ale po pierwsze pada i to ostro, a po drugie to możesz jechać do kopalni uranu podgórze, do huty szkła, na zamek chojnik, czocha, wleń, bolków, książ, do wieży w siędlęcinie.
  • Odpowiedz
@Qullion: jak byłeś w ten weekend, to akurat były organizowane mistrzostwa polski w western i rodeo, może dlatego w western city była taka bieda. Ale jak patrzę na ten obiekt, to od 20 lat nic się nie zmieniło - nawet wśród atrakcji.
  • Odpowiedz
@Qullion: nie wiem czy jeszcze działa bo 3 lata temu działało ale jest prywatne muzeum klocków lego. Gościu w budynku ma całkiem fajne wystawy. Nie jest tego dużo ale patrząc że to jego prywatny temat to i tak spoko. Mi jako dużemu dziecku się podobało :p
  • Odpowiedz
@Qullion: Nie polecam również kopalni uranu w Kowalach (też niedaleko) xD Najlepszy był pokaz o Hiroshimie, z j******m laserem po oczach przy jakiejś upiornej muzyce. I ludzie stoją i patrzą w te lasery xD Przewodnik czepia się ludzi że jak to tak nie znać pasm górskich i popędzał niesamowicie xD No i płatne parkingi ofc


@szynall: Byłem w Kowarach i mega wrażenie zrobiła na mnie ta wycieczka po kopalni :)
  • Odpowiedz
@NapoleonWybuchowiec: no to powiem ci, że jak wrócisz idź do tej drugiej. Podgórze jest wyżej, trzeba kawałek podjechać. Tam było wydobycie, mniej chcą za bilet, nie każą płacić za fotografowanie, a wycieczka jest o wiele ciekawsza. W Podgórzu masz omówioną historię i wydobycie, a w tej co byłeś ekspozycję minerałów i gościu pomija niektóre wystawy. Strasznie skacze po tematach, dziwne wtrącenia, twierdzi, że te liczby opisujące ilość ofiar to mistyfikacja bez
  • Odpowiedz
@szynall: A ja polecam kopalnię uranu w Kowarach. Przewodnik w porządku (młody kuc i fanatyk Uranu) kopalnia bardzo ciekawa, otoczenie wokół bajeczne! Tylko nie kupujcie ich wody z atomami Wodoru (serio!) Przeczyszcza organizm lepiej niż najgorszy kebab
  • Odpowiedz