Wpis z mikrobloga

Zieloni 5000!


Udało się nawet ładną okrągłą liczbę #kwadraty utrafić w zielonym kolorze. Powolutku nabiera to jakiegoś kształtu. Może zdążę w tym roku dociągnąć do Ukraińskiej granicy. Jakby kogoś interesowało to w komentarzu jak wyglądają kwadraciki w ujęciu europejskim.

W sobotę 15 sierpnia (o ile nic się nie zmieni na granicach) jedziem na mini #eurotrip. W tamtym roku
było więcej, dotarłem do Amsterdamu, Paryża i z powrotem. W tym roku też miała być duża wycieczka, ale wirus wie lepiej.

Ergo pierwszy tydzień jadę w Dolomity przez Budapeszt, Lublanę, Triest nad Morze Śródziemne. W Dolomitach mam być w sobotę 22 sierpia, więc pewnie będę się kręcił coś po Włoszech. Potem tydzień z #rowerowykrakow i #drozdzowkarze w Dolomitach i powrót od 30 sierpnia też rowerkiem do Polski. Wstępna trasa wygląda tak. Gdyby jednakowoż ktoś mieszkał w #wegry #czechy #austria #niemcy #wlochy i miał ochotę przygarnąć na wieczór i noc pedalarza, to zapraszam do komentarzy lub PW. Trasę mogę i pewnie będę zmieniał, więc może akurat się zgramy. W tamtym roku było kilkunastu Wykopków, u których nocowałem, przez poprzednich 5 lat były wyprawy dookoła Polski i było Was ponad 100. Chyba wszyscy przeżyli. Część chyba nawet mnie lubi.

Trzymajcie kciuki za pogodę.

#metaxynarowerze #rower #szosa
metaxy - > Zieloni 5000!

Udało się nawet ładną okrągłą liczbę #kwadraty utrafić w ...

źródło: comment_1597050901Vxmi2KwVI0l67lJxNBydmj.jpg

Pobierz
  • 26
MINI XDDDDDD


@Jaroslaw_Keller: no mini, mini. Był plan na 6 tys. km. Ale za dużo zamieszania na granicach i mógłbym się przy drugiej fali obudzić na kwarantannie. Tak samo miałem jechać przez Serbię, Chorwację, Bośnię, Rumunię, ale tam to już w ogóle jak w lesie...
co te kwadraty oznaczają?


@mirasKo-Kalwario: każdy kwadrat ma mniej więcej rozmiar 1 mili kwadratowej. W czerwonych się było. Z zielonych tworzy się nawiększy możliwy spójny klaster (takich, które mają sąsiadów z wszystkich 4 stron). Niebieski, to największy kwadrat jaki można wpisać w czerwone.