Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie gry free to play, lub dostępne wcześniej za darmo (na przykład na epic) bądź też dostępne w PCtowym GamePassie?
Chodzi o takie w można pograć na multi we dwóch i dobrze bawić się na dłużej.
Mam kolegę polaczka pirata, który nie wydaje ani złotówki na gry, no poza tym game passem a i na to wydaje z ciężkim żalem bo przecież może za darmo he he i szukamy czegoś w co można pograć.

Próbowaliśmy Gears5 w coopie to w połowie odpuściliśmy bo nas wynudziło.
Sea of Thieves zapowiadało się spoko, ale we dwóch podczas potyczek też ciężko było cokolwiek ugrać, a jak mam uciekać przed każdym graczem to ja dziękuje.
Age of Empires III nie ogarniamy na tyle żeby coś tam ciekawego porobić i ostatecznie wygląda to tak że budujemy sie całą grę monotonnie a na koniec jedna bitwa rozstrzygająca wszystko, a jeśli nie rozstrzygnie to sytuacja patowa i jeden nie potrafi wykończyć drugiego. Tak więc odpuściliśmy bo szkoda na to czasu.
Krótki epizod z Valorantem też szybko się zakończył bo słaby jestem w takie gierki taktyczne jak CS czy R6, ginę szybko i większość mojej gry polega na oglądaniu rundy jak reszta gra beze mnie. Wolę coś dynamiczniejszego jak już mam strzelać jak nowy CoD ale Warzone i ogólnie battle royale mnie nie jarają. Siedzenie w krzakach i kampienie mnie nie bawi.
LoL odpada, grałem w Dotę2 1k godzin i o 1k za dużo.
Próbowaliśmy też Minecraft Dungeons i na początku było okej ale na dłuższą metę nie podeszło.

Ja osobiście lubię Monster Hunter World, ale ten polaczek tak jak mówiłem nigdy nie kupi gry. Dauntless odpada bo nie pasuje mi stylistycznie no i średnio chce grać mi sie w dwie takie same gry, o ile to nie jest nawet gorsze, bo tamten nie zamierza sięgnąć do portfela.
#pcmasterrace #gry #steam #epicgames #gamepass
Pobierz Amenotejiikara - Jakie polecacie gry free to play, lub dostępne wcześniej za darmo (n...
źródło: comment_15973240303glOBQ4dmCH4Hs5A6ZXf7G.jpg
  • 32
Mam kolegę polaczka pirata, który nie wydaje ani złotówki na gry, no poza tym game passem a i na to wydaje z ciężkim żalem bo przecież może za darmo he he i szukamy czegoś w co można pograć.


@Amenotejiikara: Współczuję. Może Origin Access Basic, tam jest The Way Out.
@Sonnenschutzsysteme: war thunder no może, może. Kiedyś grałem w World of Tanks ale na wyższych tierach to bez premium nie podchodź, tutaj jest pewnie podobnie?

@qrcyrpnx: warface widze sporo niepochlebnych opinii, a warframe to raczej odpada z racji że już na jedną grę z grindem (monster hunter) brakuje czasu a gdzie tu jeszcze ogrywać solo gierki.

@Gagi: bez znajomości poprzednich części (tych nowych, bo w return to castle grałem)
@Amenotejiikara
Owszem, nie porywa. Głównie dlatego, że w wolfie fabuła była zawsze na pierwszym miejscu. Tutaj, postawili na coop i całość wyszła tak sobie. Polecam sprawdzić szczególnie, że jest "za darmoszkę" w x passie.