Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co osoba to własne zdanie co najlepsze będzie dla jakiegoś suchoklatesa szczypiora, który nie ma o niczym pojęcia a chciałby coś zrobić że sobą i znaleźć zajęcia dla siebie:

- crossfit
- kalistenika
- sztuki walki
- siłownia

Mowa tu oczywiście o zajęciach grupowych, siłownia pewnie odpada od razu bo nie mam znajomych co mogliby pokazać co i jak a i sam nie wiem jakie ćwiczenia i jak się je wykonuje XD

#crossfit #kalistenika #sztukiwalki #silownia #sport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3963cfe3135a007e5a0ba2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś szczypior + wzrost nie za duży to kalistenika :D potestuj wszystko i sprawdź co Ci najbardziej podchodzi. Na siłowniach masz trenerów personalnych, którzy Ci pokażą co i jak na początku, więc tym się nie przejmuj i uderzaj :D
OP: @wiewior_s: wolałbym się skupić przynajmniej na początku na jednej aktywności, bo nie dam rady kondycyjnie pewnie na więcej, sztuki walki (jakie byłyby najlepsze myślałem o tajskim) bo ktoś mnie nakieruje i pokaże, siłowni trochę się boję że sam nie ogarnę i zrobię sobie krzywdę
@tomek_27: a SW jakie tajski boks jakoś wydawał mi się najciekawszy z tych dostępnych
@krypec: powiedzmy, że w z czasem chciałbym jednak lepiej
OP: @Zwykly_ziomek: minus siłowni jest taki że musiałbym wycebulić kilka stówek na trenera i jakiś plan, a w tym momencie trochę mam inne priorytety z kasą niestety
@Jazon: niski wzrost według wykopu czy normalnie? :) Mam coś koło 185 nie więcej, ale faktycznie zobaczę wszystko po kolei i będę wiedział co mi pasuje a co nie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat