Wpis z mikrobloga

Jest tu moze jakis #lekarz ortopeda/chirurg? :) Opis do tego RTG będzie dopiero w piątek! Chcę wiedzieć czy tam wszystko jest w porządku. Napierdziela nadgarstek po fikołku na #rower #mtb
Nic nie chrupie przy poruszaniu, im mniejszy palec tym trudniej uszczypnąć nim wraz z kciukiem. Są spore ograniczenia ruchowe szczególnie w lewą stronę i do góry dłoni. Przy poruszaniu palcami nie ma większego dyskomfortu, ale przy próbie odkręcenia lekko zakreconego słoika - ała.
Ja nie dopatrzyłem się nic niepokojącego i wygląda mi to na naciągnięcie sciegien i mocne przywalenie dlonią
#zdrowie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #ortopedia #chirurgia #medycyna
PS: jak długo trwa leczenie? 2-3tyg i bedzie można targać wiadra i solidnie chwicic kierownice?
widmo82 - Jest tu moze jakis #lekarz ortopeda/chirurg? :) Opis do tego RTG będzie dop...

źródło: comment_1597858206ruwI5yvo3Xksh9gZsvX2uS.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doriel: właśnie w tym miejscu mnie boli. Już nigdzie indziej. Kręcić ręką mogę ale ściskać piłeczkę ciężko. I jak się opieram na kierownicy to też cholernie boli.
@widmo82: Obita w #!$%@? chrząstka trójkątna czy coś takiego chyba, w każdym razie miałem to samo i miałem gips 2 tygodnie a potem ze 3-4 tygodnie w usztywniaczu i dopiero ostatnio wróciłem do samej jazdy, przy bunny hopie jeszcze boli, także nie nastawiaj się na szybki powrót raczej :(