Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy !!! Potrzebuje opinii kogoś kto ma doświadczenie w psychologii sportu. Zbliżają sie dla mnie dosyć ważne zawody sportowe.

Jestem w dobrej formie jednak gdy dochodzi do bezpośredniego starcia z przeciwnikiem na danym etapie zawodów czasami moje ruchy są nieporadne, nienaturalne i nie takie jak na treningach czy w pojedynkach z łatwiejszymi przeciwnikami.

Potrzebuje realnej porady jak jeszcze ćwiczyć umysł. Jak szkolić samego siebie celem wyrobienia jeszcze większej pewności siebie.

Dodam, że jestem już na etapie świadomości, że potrafię bardzo dużo. Na tyle dużo żeby iść w kierunku profesjonalizmu i pokonywania graczy, którzy siedzą wygodnie na dupach Top3 rankingu Polski. Problem polega na nagłym, gwałtownym jak ja to mówię "zesraniu się" w stosunku do przeciwnika.
Rozkojarzenie, chaos, nagle, narastającą adrenalina która jak doprowadzi do trzęsawicy mięśni powoduje, że zwykła p**da jest w stanie mnie pokonać. Po prostu stoję i oglądam swoją porażkę. Jakieś zbyt łatwe poddawanie się w trakcie pojedynku KIEDY ŚWIADOMOŚĆ KRZYCZY #!$%@?.

Fizykę mam opanowaną, potrzebuje opanować umysł i nastawienie. Jak ?!

Potrzebne realne rady halp (,)

#sport #pomocy #psychologia #mozg #gruparatowaniapoziomu #niewiemjaktootagowac #porady #lecwgorace #
#czyjestemchorypsychicznie #czyjestnasaliekspert
  • 5
@olasty nie było mnie stać na specjalistę poza tym na poważnie wziąłem się za siebie tak od niecałych trzech lat i są efekty ale mam blokadę. Wcześniej w kwestii psychologii nie podchodziłem do tematu aż tak poważnie. Sprawdzam możliwości też tutaj bo na całe szczęście wykop to nie tylko spierdoxy i można usłyszeć coś od merytorycznych ludzi i się czegoś nauczyć.
@TheStaw: nie wiem jaki to sport, ale za małolata trenowałem karate, a potem kickboxing.
Wydaje mi się że to kwestia doświadczenia i "obicia" na zawodach. Na początku jest stres, a potem wchodzisz z nastawieniem "muszę mu #!$%@?ć" i albo Ci się uda, albo on #!$%@? Tobie xD