Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:00, Czwartek, 27 sierpnia 2020. Imieniny: Józefa, Kolasantego. Słońce wstało dziś o 05:45. Świecić będzie 14 godzin i 5 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:51. Ciemna noc zapadnie o 21:17, ale gwiazd można wypatrywać od 20:29.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 36
  • Odpowiedz
@TomTailor100: @omi-omi: @Sikorka2017: nie czytam was bo lecę z jednej roboty do drugiej i nie mam czasu, mignęło mi że do pubu i to byłoby spoko bo trochę za zimno. Ewentualnie pub z ogródkiem żeby się nie dusić z innymi. Pracuję jutro do 18, więc spoko by było jakby to było później ale jak chcecie, dostosuje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@micke @micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @Dioddy: @Dddkop: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi:

Hej wszystkim,
Kończy mi się sezon mini-pomidorkowy na balkonie, a na finał słońce upalilo mi praktycznie wszystkie krzaczki. Szkoda. W przyszłym roku jakoś to lepiej strategicznie rozegram i pewnie dodam mini-papryczki do kolekcji :)

Okropny jest ten tydzień,
shittysupport - @micke @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehasl...

źródło: comment_15985427297iaJxfU0bdWqzzOUkhzwRG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D
Siemanko czwartku! Dziś bardzo leniwy dzień w pracy. Co do wypadu to powinienem wpaśc chociaż na 1-2h a czy plener czy miasto to mi bez różnicy, komarów się nie boje. Byle gdzieś parking był w pobliżu,a najlepiej darmowy bo na pewno autem będę.
  • Odpowiedz