Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Pomijając to, że jakieś półgłówki goniły bez broni albo z jednym pistoletem gościa, który miał karabin szturmowy i zwyczajnie się od nich próbował oddalić...

Śmieszne, że jak murzyni popełniają przestępstwa to dla lewaków nie jest ich wina, tylko efekt sytuacji ekonomicznej/kulturowej w której się znajdują (czyli czegoś poza ich kontrolą), ale jak prawag, który strzelał ma brzydką mordę to buahahaha. xD
polece klasykiem: na #!$%@? sie tam #!$%@?ł?


@xionze: Niezależnie od tego po co tam poszedł, to jak pojawiła się agresja w jego kierunku to próbował się stamtąd oddalić bez wchodzenia w konflikt, co jasno widać na filmach krążących po internecie. Niestety, jego rozsądna postawa została potraktowana jako słabość i oznaka braku gotowości do obrony, więc niektórym obecnym wśród jego politycznych adwersarzy włączył się instynkt właściwy chyba tylko psom - "ucieka, to
no, zagadka roku, po co jechał z nielegalnym karabinem stan obok


@Nieprzyjazny_Ziemniak: 15 minut drogi z centrum jego "miasta" do granic Kenoshy, kolego. xD

Rozsądna postawa xD Zamieszki a tu wbija gówniarz z innego miasta z nielegalnym karabinem i zabija 3 ludzi


@xionze: Patrz wyżej. On mieszka dosłownie obok miejscowości w której palą całe parkingi samochodów. Ucieka przed goniącymi go ludźmi. Przewraca się, jest atakowany. Zaczyna strzelać. Napisać, że "wbija
Gnojek właśnie zniszczył życie sobie, swojej rodzinie i innym.


@xionze: Ustalmy sobie, że życie to oni sobie zniszczyli nawzajem, biorąc udział w tym chorym spektaklu. Nikt przypadkowy tam kulki nie dostał z tego co się orientuje. ¯\_(ツ)_/¯ Grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody, i tyczy się to tak samo tego chłopaka co tych ludzi, z których jeden z nich był ojcem 2-letniej dziewczynki, a gonił gościa z karabinem, bo chciał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Thomas_Szasz:

Pomijając to, że jakieś półgłówki goniły bez broni albo z jednym pistoletem gościa, który miał karabin szturmowy i zwyczajnie się od nich próbował oddalić...


Jesteście najbardziej oderwaną od rzeczywistości grupą społeczną na świecie.
Typ pojechał tam z posiadaną nielegalnie bronią (będąc za młodym), aby chronić dobytku w sposób, którego prawo nie dopuszcza (nie możesz bronić z broni automatycznej cudzego dobytku), a w razie kłopotów nie wykorzystał wszelkiej możliwości ucieczki, tylko
Jesteście najbardziej oderwaną od rzeczywistości grupą społeczną na świecie.


@Kleki_Petra: Jakieś przyzwyczajenia z minionej epoki, towarzyszu? xD Ja nie jestem żadną grupą społeczną, tylko jednym użytkownikiem tego portalu.

Typ pojechał tam z posiadaną nielegalnie bronią (będąc za młodym), aby chronić dobytku w sposób, którego prawo nie dopuszcza (nie możesz bronić z broni automatycznej cudzego dobytku)


I za to powinien odpowiedzieć karnie.

w razie kłopotów nie wykorzystał wszelkiej możliwości ucieczki, tylko zatrzymał
@Thomas_Szasz: No ominął cię cały początek sytuacjiXDD po #!$%@? wy się wypowiadacie nie znając całej historii? Facet najpierw zastrzelił kogoś (headshota mu trafił) i przez to potem uciekał. Na początku filmiku (tego 'na ulicy') słychać kiedy ktoś krzyczy 'WHAT DID HE DO', a ktoś odpowiada mu 'HE SHOT SOMEONE'. Łatwo dojść do wniosku, że ludzie chcieli zatrzymać potencjalnego mass shootera.
No ominął cię cały początek sytuacjiXDD po #!$%@? wy się wypowiadacie nie znając całej historii? Facet najpierw zastrzelił kogoś (headshota mu trafił) i przez to potem uciekał. Na początku filmiku (tego 'na ulicy') słychać kiedy ktoś krzyczy 'WHAT DID HE DO', a ktoś odpowiada mu 'HE SHOT SOMEONE'. Łatwo dojść do wniosku, że ludzie chcieli zatrzymać potencjalnego mass shootera.


@Ulyssos: Ziomek, to ciebie chyba coś ominęło. xDDD

A reporter was interviewing
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Thomas_Szasz:

Jakieś przyzwyczajenia z minionej epoki, towarzyszu? xD Ja nie jestem żadną grupą społeczną, tylko jednym użytkownikiem tego portalu.


Mylnie przyporządkowałem Cię do prawactwo, choć przecież nie musisz do nich należeć, za co przepraszam.

Ja tam widziałem na filmach jak #!$%@?ł przed zagrażającymi mu ludźmi. Może czegoś nie widziałem?


Jak my wszyscy, tylko nie o to chodzi. Choć zarzuty stawia się za każde kolejne, określone przestępstwo, to przy ich ocenie bierze