Wpis z mikrobloga

to czemu się tak tym podniecasz


@Marazbut: Przecież wyżej już napisałam czemu wspomniałam o tej osobie i nie jest to żadne podniecanie się. Nie zazdroszczę nikomu siedzenia w domu, bo bardziej cenię niezależność finansową od wygodnego siedzenia w kapciuszkach 24/7 i bycia uzależnionym od innych.

Ty się ewidentnie tym strasznie podniecasz i bardzo zazdrościsz takim osobom:

ja też bym chciał, żebym nie musiał do pracy chodzić


Także nie mierz każdego swoją
  • Odpowiedz
@ajgoron: cooo to jest patologia akurat XD w życiu bym nie chciał baby, która nie przepracowała dnia (i nie mówię tu o zawodach typu sprzedawca na targu czy zbieranie truskawek), nie wiem, czego można zazdrościć, że ktoś siedzi w chacie z dzieciakami i się w ogóle nie rozwija
  • Odpowiedz
  • 4
No nie wiem co zrobisz, może w końcu pójdziesz do pracy? ¯(ツ)


@szMMina no chyba nie, najpierw zbiórka na siepomaga, cucki wpłacą, potem jakieś kamerki, a do pracy pójdą cucki co będą takiej płacić XD
  • Odpowiedz
@szMMina: a od kiedy to w Polsce znika obowiązek alimentacyjny w przypadku kiedy po jakimś czasie wyjdzie, że nie jest się ojcem dziecka na które to się alimenty płaci? Bo z tego co wiem to trzeba płacić i tak i tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ajgoron: To jest bardzo złe. Kobieta nigdy nie powinna mieć wyboru siedzenia w domu, bo jest to po prostu dla ich rozwoju i przyszłości złe. Zajmowanie się domem w dzisiejszych czasach nie jest niewiadomo czym, a dla dzieci lepiej jak się pospotykają z innymi dziećmi w przedszkolu, żłobku niż siedzieć ze znudzoną matką. Kobiety się jedynie krzywdzi zostawiając im ten wybór. I większość kobiet jest potem taką nudną kurą domową, bo
  • Odpowiedz
Nie zazdroszczę nikomu siedzenia w domu, bo bardziej cenię niezależność finansową od wygodnego siedzenia w kapciuszkach 24/7 i bycia uzależnionym od innych.


@Silly_Alpaca:
Z całym brakiem szacunku (za takie oszustwa powinno się siedzieć za kratkami) do pani z artykułu (wymyślonego, czy nie), a z szacunkiem do Ciebie, chciałabym zwrócić uwagę, ze z Twoim zdaniem na ten temat trudno się zgodzić.
Ludzie mają różne priorytety w życiu. Jednych celem życia jest stworzenie
  • Odpowiedz
  • 0
@szMMina przejzalem naglowki na fanpejdzu. Dostalem taka z przerzutaki. Kto im #!$%@? pisze te zarzutki? Najgorsze, ze tam w kimentarzach wszystkie baby: tak tak byczq +1 XD
  • Odpowiedz
Nauczyłam się, że zawsze trzeba mieć możliwość bycia samodzielnym w razie jakby coś się stało.


@Lonate: przykro mi z powodu Twojego taty.
Weź jednak pod uwagę, ze czasy się zmieniły i pomijając już fakt, ze instytucja małżeństwa zapewnia takiej kobiecie zabezpieczenie w razie rozwodu, to żyjemy w czasach, kiedy prace bez wykształcenia znajdziesz bez problemu i dodatkowo system socjalny państw zachodnich pozwala utrzymać się kobiecie z dziećmi nawet jeśli ojciec dzieci
  • Odpowiedz