Wpis z mikrobloga

Przecież te artykuły są pisane w 10 minut przez byle copywritera a te opisane osoby są całkowicie wymyślone.


@Paula_pi: To, że tego typu artykuły są pisane na kolanie, a osoby wymyślone, to nie znaczy, że ktoś taki nie istnieje.
Osobiście znam babę, która mając 29 lat nie przepracowała w swoim życiu ANI JEDNEGO DNIA i jest na utrzymaniu swojego faceta, z którym ma dwójkę dzieci.
  • Odpowiedz
Osobiście znam babę, która mając 29 lat nie przepracowała w swoim życiu ANI JEDNEGO DNIA i jest na utrzymaniu swojego faceta, z którym ma dwójkę dzieci.


@Silly_Alpaca: No tylko tu chodzi o przypadek, w którym mąż nie jest ojcem dziecka. Nie rozumiem co złego w tym, że żona zajmuje się wychowaniem dzieci i domem, a mąż jej w tym pomaga i zarabia kasę na utrzymanie. Chodzi tu o przypadki, gdzie jedna
  • Odpowiedz
No tylko tu chodzi o przypadek, w którym mąż nie jest ojcem dziecka.

Co w tym złego? Czy po prostu boli, że sama musisz do roboty biegać? :)


@ajgoron: Rozumiem, że jak facet jest ojcem dziecka, to kobieta nie musi dbać o swoją przyszłość i niezależność finansową? Bo właśnie to jest straszne, że kobiety w ogóle o tym nie myślą, gdy godzą się na bycie tzw kurą domową. Nie wiem co
  • Odpowiedz
@ajgoron: Ja bym i tak pracowała. Różne rzeczy się dzieją w życiu. Co w sytuacji jakby mojemu mężowi coś się stało i z dnia na dzień ja bym została jedynym żywicielem rodziny? Miałam taka sytuacje w moim domu rodzinnym. Tato był lekarzem dobrze zarabiającym, mama nie musiała pracować, ale zaczęła jak poszłam do przedszkola żeby się nie nudzić. Jak miałam 8 lat tato zemdlał, uderzył głową w kafle tak, że przez
  • Odpowiedz