Wpis z mikrobloga

@E_li_mi_nator: Akurat rozwód to inna sprawa, smierć żywiciela rodziny to tez coś innego :) Fakt zostaje renta rodzinna, ale ona jest właśnie jest po śmierci. Najgorzej to ciężka choroba uniemożliwiająca prace. Dlatego wole normalnie pracować, mieć w miarę dobre zarobki i ustabilizowaną karierę ;)
  • Odpowiedz
Przecież te artykuły są pisane w 10 minut przez byle copywritera a te opisane osoby są całkowicie wymyślone.

@Paula_pi:
W porządku, ale wciąż się chyba możemy do tych, za przeproszeniem, #!$%@? dziennikarzy przyczepić prawda? Przychodzi jakiś facet, wymyśla jakieś niestworzone historie nie informując czytelników, że ich źródłem jest sraka, której nabawił się po lokalnym kebabie. To chyba nie jest normalne, nie?
  • Odpowiedz
Przecież te artykuły są pisane w 10 minut przez byle copywritera a te opisane osoby są całkowicie wymyślone. Trudnymi sprawami tez się ekscytujesz?


@Paula_pi: ojejku i co z tego? Zawsze to jakaś okazja, żeby po powieszać psy i #!$%@? na kobietach... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca ja znam taką babę tyle że ma 93 lata a nie 29. Jest moja ciocia xD Wujek inżynier po AGH z patentami siana miał jak lodu to pani ciocia praca się w życiu kalać nie musiała. Toć oni bańke na koncie mają. Ponad bańke. Coś koło 1,4 plus mieszkanie w centrum dużego miasta.

Wujek złota osoba ale ciocia już średnio. Sknera straszliwa, w dodatku patrząca z góry na wszystkich.
  • Odpowiedz
chciałabym zwrócić uwagę, ze z Twoim zdaniem na ten temat trudno się zgodzić


@E_li_mi_nator: Całe szczęście, że można mieć swoje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
Nie rozumiem jak kobieta może chcieć nie mieć swoich własnych pieniędzy, nawet "drobnych", na swoje własne wydatki. O to mi chodzi, a nie o to "co kto lubi". Bo jeśli ktoś lubi być utrzymanką, lubi się prosić o pieniądze (bo do tego
  • Odpowiedz
@Silly_Alpaca: oczywiście, tylko to wszystko "zależy". Nie generalizowałbym i nie wrzucał wszystkich do jednego wora. Każdy ma inne doświadczenia i sytuację. Jak jakąś rodzinę stać na to, żeby np. dziećmi do 3-ciego roku życia zajmował/a się kobieta/mężczyzna to czemu nie. Zgodzę się jak najbardziej, że jak dzieci pójdą do przedszkola/szkoły to ta osoba dla samego siebie powinna znaleźć zajęcie (praca, działalność). Niektórzy chcą wychować swoje dzieciaki, a nie chcą, żeby robiły
  • Odpowiedz
@RustyJames: nie wiem o jakim typie kobiety piszesz. Są też takie, które wychowują swoje dzieci. Spędzają z nimi czas, czytają, bawią się. Ponoć dla dziecka jest bardzo dobrze jeżeli do ok trzeciego roku życia ma możliwość rozwoju przy matce. Druga sprawa jest taka, że każdy powinien mieć wybór. Wìążesz się z drugą osobą z jakichś konkretnych powodów. Jeżeli druga osoba Ci nie odpowiada to szukasz dalej. Ale nie możesz komuś odbierać
  • Odpowiedz
@Lonate: Przykro mi z powodu Twojego taty. Wypadki się zdarzają. Dlatego należy oszczędzać, inwestować i jak stać Cię na to to mieć dobre ubezpieczenie na życie i takie wypadki.
  • Odpowiedz
z jednej strony vikopki bija konia do 'tradycyjnego' modelu rodziny, gdzie baba jest zalezna od faceta (stad uwielbienie do kobiet ze wschodu, ktorym wciaz taki model odpowiada), ale z drugiej, kiedy taka baba sie znudzi juz chlopowi, to znowu krytykuja ja, ze dala sie w taki uklad wciagnac i bez faceta nie ma perspektyw xD taka baba to dla was jedyna szansa, bo nikt, kto jest niezalezny z takimi ciamajdami jak wy
  • Odpowiedz