Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psposki: kupiłem przed momentem nowa wersje podobnież silniejszą od poprzedniej :D
@vizori: coś w tym jest, aczkolwiek jak miewasz świadome sny to można to wykorzystać w dobry sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) trafne spostrzeżenie
  • Odpowiedz
Jaką dawkę bierzesz?


@Waylon_Jennings: Oj, już nie pamiętam dokładnie bo już dawno z tym skończyłem ale wydaje mi się że zamykałem się w 2-3 tabletkach tej z KFD przed snem przy masie 130-140kg.

@polski_surfer: No taa, ale jak się miewa te mniej przyjemne to nie bywa zbyt ciekawie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@srgln: No, tak jak zwykle śpię jak kamień i nic się nie dzieje (żadnych snów ani nic) aż do przebudzenia to po zażyciu ashwy snów mam naprawdę dużo i pamiętam je długo po przebudzeniu. Pewnie kwestia bardziej jakościowych faz REM ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@srgln: no, nie jest tak kolorowo. U mnie jak brałem przed snem to wpływ na sen był zawsze negatywny - #!$%@? sny. Ale jak się weźmie koło południa to problem znika. Inna sprawa na ile to warto brać, bo odstawiłem już dawno, nie jest to life changer. Jak już to okresowo
  • Odpowiedz
@polski_surfer: na mnie działało w połączeniu z melatonina super sen. Budziłem się wypoczęty jak niemowlak :-)
Te schizy że snami czy innymi to napewno nie od Ashwy. Raczej głębszy sen,avi się śni to już od psychy człeka zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz