Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w jednej firmie w jako junior aml analyst w Gdańsku i zarabiam 3 tys na rękę. Mam dostać awans po tym jak odmrożą decyzję o awansach i mam pracować jako aml analyst. Z tego co się dowiedziałam to mam zarabiać 4 tys na rękę. Praca jest ciężka, bo jest dużo stresu i duży nacisk na targety... :(
Czy to normalne stawki wśród analityków aml? Myślę żeby przeprowadzić się do Warszawy lub Krakowa i zastanawiam się na ile tam mogę liczyć?

#korposwiat #aml #korpo #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5ca2938679b6c666e7bbd0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
ŁadnaDziewczyna: @DelicjeSzampanskie: dlaczego bait? Zadalam normalne pytanie.
@lukas1927: nie widze usunietych postow i nie wiem co tam bylo napisane :(
@Krzyszy: mam 1 rok i 4 miesiace doswiadczenia w AML, wczesniej mialam tylko staze i praktyki ktore sa raczej nieznaczace.
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety wyczyscilam ciasteczka i nie moge zobaczyc priv w moim wyznaniu :( mozesz tutaj napisac?

Zaakceptował: sokytsinolop
MętnaLoszka: Jak naprawdę wygląda praca w AML? I jaki level ang wystarcza na ogarnianie dokumentacji czy ustaw pisanych po ang. No i oczywiście na koniec, ultra ważne pytanie, czy prawdą jest, że to taka praca "na produkcji" tyle, że w korpo, gdzie masz kilka(naście) minut na analizę sprawy? Bo zastanawiam się nad przejściem do branży AML/KYC.

Zaakceptował: sokytsinolop