Wpis z mikrobloga

To jest dla mnie szok. Nie wiem drogie panie jak mam to rozumiec. Wielokrotny morderca podobno mial funclub kobiet. Jedna kupowala mu buty druga spodnie i wybral ktorąš tam z kolejki chetnych.

"Najchętniej krzyczałabym o naszej miłości, gdybym tylko miała dużo pieniędzy i nie bała się, że stracę pracę. Ale muszę być odpowiedzialna, bo przecież utrzymuję siebie, Kasię i Mariusza. W Gostyninie podopieczni dostają tylko podstawowe wyżywienie, a mój mąż lubi sobie podjeść. Wysyłam mu różne serki, wędliny oraz nikoretki, bo nadal rzuca palenie. Jestem dumna z bycia panią Trynkiewicz. Jedyne, czego teraz pragnę, to byśmy razem zamieszkali."

Serio nie dało sie.znalezc lepszego kandydata? Zona miala 37 lat w chwili slubu i 16 letnia corke.

Ted Bundy morderca kobiet podobno codziennie.dostawal setki listow.

A takie mireczki do 40 lat są prawikami bo zadna baba nie jest zainteresowana nprmalnym ulozonym czlowiekiem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #psychologia
lubielizacosy - To jest dla mnie szok. Nie wiem drogie panie jak mam to rozumiec. Wie...

źródło: comment_1600146268yAbpzrYgQv6DrtQLW1Y3GR.jpg

Pobierz
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@lubielizacosy: kurde wystarczy trochę poszukać w necie to znajdziesz wyjaśnienie. Jest takie zaburzenie psychiczne które sprawia, że kobiety (i mężczyźni) #!$%@?ą się w więźniach. Często to są to osoby które były skrzywodzone przez mężczyzn i paradoksalnie wydaje im się, że z takim więźniem będą bezpieczni bo:
-On już jest w więzieniu, więc mogą się spotykać tylko w obecności policji
-Nawet jak wyjdzie to musi się pilnować, żeby nie wrócić za kratki,
@nika_blue: Jakoś nigdy nie słyszałem do fali listów do różnych kobiet które są chorymi morderczyniami
Skąd masz tak szeroko pojęte dane też pisałaś do takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a i rozumiem ,że w tych danych była pokazana ogromna dysproporcja między listami dla morderców a morderczyń
@nika_blue wynikałoby z Twojego komentarza i tego artykułu, ze takie zaburzenie (choroba) jest dość powszechne. Ciekawe czy kobiety z tym zaburzeniem też uczą swoich synów, ze trzeba być milutkim i dobrym to Cie kobety beda kochać, a same kochają się chorych #!$%@?.
@Dykto13: nie, po prostu jak pada jakiś temat to zamiast powtarzać głupoty wolę poczytać artykuły naukowe na ten temat. Oczywiście, że morderczynie też dostają pełno listów. Tylko kobiet morderczyń jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn i są mniej medialne. A sława jest tutaj najważniejszym czynnikiem. Ted Bundy np. dostawał mnóstwo listów od facetów, ale jakoś zawsze się gada tylko o jego "fankach".

Poczytaj sobie o hybristofilii.
@bunkrowniema: nie jest to powszechne, skąd taki wniosek? Hybristofilię ma może kilka procent tych którzy piszą do więźniów, napisałam przecież, że 90% tych co pisze nie ma ochoty się spotykać tak naprawdę, w prawdziwym życiu by nie chcieli nawet gadać z takim więźniem, ale piszą do nich jedynie dla rozrywki. Ludzie są dziwni i mają różne skrzywienia, pełno facetów np. udaje kobiety w necie i pisze z innymi facetami, ale ani