Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sam fakt urodzenia się w dużym mieście daje duży boost do wyglądu i nie mówię tu tylko o genach. Spotkałem się z około 20 różowymi z #tinder, więc jest to jakiś przekrój rynku matrymonialnego. #rozowepaski które nie urodziły się w warszawie było zwykle różne: niektóre ubierały się tak normalnie, mało która mnie pozytywnie zaskoczyła swoim stylem ubioru czy perfumami (warto też dodać że może tylko jedną bym nazwał "niezadbaną").

Jak wyglądała sprawa z warszawiankami? Tutaj zdecydowana większość była bardzo fajnie ubrana i miała bardzo ładne perfumy, ubrania często nawet nie były drogie, raz na przykład była to jakaś delikatnie rozpięta na dekolcie koszula, do tego dobrze dobrane spodnie i bardzo ładnie zrobiony makijaż. Jak gadałem z nimi oraz z jedną warszawianką ze studiów to sporo lasek chodzi po lumpeksach, gdzie (podobno) można tanio dostać całkiem dobre ubrania.

Jaki jest z tego wniosek? Otóż my ludzie polskich małych miast i wsi nie jesteśmy odpowiednio przygotowani do życia w wielkim mieście, osoby urodzone w metropolii często od małego są uczone jak się dobrze ubrać. Musimy się wszystkiego uczyć od zera, jesteśmy jak człowiek wychowany w puszczy wśród zwierząt uczący się życia w cywilizacji...

D.....r - Wydaje mi się, że sam fakt urodzenia się w dużym mieście daje duży boost do...

źródło: comment_1600508212uMN7g5NXLsEDqn0S08mIFm.jpg

Pobierz
  • 21
Otóż my ludzie polskich małych miast i wsi nie jesteśmy odpowiednio przygotowani do życia w wielkim mieście, osoby urodzone w metropolii często od małego są uczone jak się dobrze ubrać.


@Die_Wacht_am_Tiber: prawda, wieś = game over
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Die_Wacht_am_Tiber: ładna dupa nie musi być wcale jakoś szczególnie ładnie ubrana. Pewnie te brzydsze były gorzej ubrane jak zawsze xd nawet karyna, ale ładna to i tak byś pewnie powiedział, że ok wygląda xd wszystko zależy od urody.