Wpis z mikrobloga

  • 1004
Jestem na wakacjach z #rozowypasek we Włoszech i, leżymy na plazy elegancko. Po plaży chodzą murzyni z jakimiś gównami typu naszyjniki itp, ale też tajki oferujące masaż. Nawet nie pomyślałem żeby skorzystać, ale różowa mowi "weź sobie". Ja raczej zakładałem że będzie zazdrosna, więc odrzucałem, no i nie czułem potrzeby wzięcia. To ona znowu: "weź sobie, ja ją zawołam". No i zawołała. No mowie no dobra, to spoko. Masaż trwał z 30 minut, 10 eurasków dla pani i elo.
Problem w tym że skończył się 2h temu w różowa albo się nie odzywa, albo odpowiada na wszystko tekstami w stylu:
"idź sobie #!$%@? na masaż", "stanął Ci pewnie podczas masażu, co?", "podobało Ci się jak cię macała?"

To był jakiś test, którego nie zdałem czy co XDDD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 141
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
bo zapomniałeś, że w pierwszym smsie zwroty grzecznościowe były pisane małą literą, więc ten od Ciebie powinien być dużą


"powinien"? Według jakiej zasady? Według międzynarodowego regulaminu bab?

@welin
  • Odpowiedz
@Goronco: daj se spokój z tłumaczeniem się. Jutro się będziesz jej tłumaczył że śmieci idziesz wyrzucić.
Chciałeś to sobie wziąłeś masaż, niech dorośnie. Następnego jak ona Ci nie zrobi to znowu bierzesz.
W ogóle gdzie są takie tanie masaże
  • Odpowiedz
Ej wy tak na serio? Bait czy nie, wy tak na serio? Gdyby waszej kobiecie stwardniały sutki bądź splamiła się w majtki, po takim masażu byłoby to dla was okej? Co wy próbujecie wmówić? Przecież tej typ to jakiś gówniarz, który od dotyku prawie się spuścił a wy jeszcze podpowiadacie mu co powinien zrobić żeby wyjść z tego cało. DOROSNĄĆ
  • Odpowiedz
@Goronco podziwiam...
Raz że higiena tych tajskich pań pozostawia powiedzmy do życzenia,

a dwa - nikogo bym nie dopuścił do moich mięśni, kto nie jest fizjoterapeuta albo nie ma odpowiedniego dyplomu/wykształcenia do masażu

PS. Mieszkam we Włoszech od 16 lat i znam te "plażowe zwyczaje"
  • Odpowiedz
@welin: mialabys racje gdyby on jakos nalegal na ten masaz a 9na nie chciala - wtedy normalny czlowiek wiedzialby ze ona sie posqieca.

A tak to ona to sama zainicjowala, sama nalegala zeby sobie ten masaz wzial - laska jest mocno toksyczna i to widac.

Zreszta po calej sytuacji raczej nie wygladalo na to ze ona ma pretensje do tego, ze on jej nie docenil - raczej chodizo o jej zazdrosc.
  • Odpowiedz
@welin: ej nie mów że ta pokrętna logika ma coś wspólnego z różowymi, bo to że niektóre różowe są jebnięte i piszą sobie w głowie jakieś scenariusze z telenoweli nie znaczy, że wszystkie takie jesteśmy. Normalna baba jak chce czegoś od partnera to mu po prostu o tym mówi, a nie bawi się w jakieś podchody i zagadki jak dziecko z podstawówki.
Pomagier - @welin: ej nie mów że ta pokrętna logika ma coś wspólnego z różowymi, bo t...

źródło: comment_1600602265mZmX9CCBXqynfsb7IIf26J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: co do tego, że nie mam monopolu na rację, jest absolutna jasność. Założyłam w swojej wypowiedzi, że mowa o związku dwojga dorosłych ludzi, którzy są na tyle dojrzali, że naprawdę się kochają, a facetowi chodzi o analizę sytuacji, bo chciałby zrozumieć, o co może jej chodzić i pomóc się uporać z problemem, a nie szuka potwierdzenia tego, co już wie, czyli dziecinności zachowań i ogromnych braków w samoakceptacji jego drugiej
  • Odpowiedz
@welin: Widze ze chyba Cie moje argumenty przekonaly, bo wczesniej optowalas za jedna konkretna swoja racja, a teraz juz obierasz podejscie "absurdalna sytuacja, nie warta mojej uwagi". (Ps nie warta uwagi mimo o napisze o niej 10 postow na Wykopie)

Troche dziwne jest ze reagujesz taka pasywna agresja na wytkniecie bledow w dyskusji. No ale jutro poniedziałek więc rozumiem :p
  • Odpowiedz