Wpis z mikrobloga

  • 1004
Jestem na wakacjach z #rozowypasek we Włoszech i, leżymy na plazy elegancko. Po plaży chodzą murzyni z jakimiś gównami typu naszyjniki itp, ale też tajki oferujące masaż. Nawet nie pomyślałem żeby skorzystać, ale różowa mowi "weź sobie". Ja raczej zakładałem że będzie zazdrosna, więc odrzucałem, no i nie czułem potrzeby wzięcia. To ona znowu: "weź sobie, ja ją zawołam". No i zawołała. No mowie no dobra, to spoko. Masaż trwał z 30 minut, 10 eurasków dla pani i elo.
Problem w tym że skończył się 2h temu w różowa albo się nie odzywa, albo odpowiada na wszystko tekstami w stylu:
"idź sobie #!$%@? na masaż", "stanął Ci pewnie podczas masażu, co?", "podobało Ci się jak cię macała?"

To był jakiś test, którego nie zdałem czy co XDDD

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 141
  • Odpowiedz
@Goronco: "Po tym twoim dupsku" xDDDDDD

Jakbyś to ty tak do niej napisał, to afera by była na pół powiatu. Musisz focha walnąć, że uczucia twojego tyłka zostały strasznie urażone.
  • Odpowiedz
@Goronco: dobra, teraz naprawdę udowodniłeś, że to bait, skoro jesteście na plaży i spędzacie razem wakacje, a piszecie przez smsy. Gdyby nawet jakimś cudem okazało się to prawdą, to chyba musielibyście być tam z rodzicami, skoro spędzacie czas oddzielnie w nocy (chociaż teraz jest szkoła, więc może jesteście już studenciaki, zapomniałam, że zlikwidowali gimnazja i nie mieliście się kiedy wyszaleć ani dorosnąć), zresztą jakie związki załatwiają takie rzeczy tekstowo, zamiast zadzwonić
  • Odpowiedz
@Goronco: powiedz jej ze pani Tajka zaczęła robotę, a ona ma ja skonczyc, kindybal barabasz zwęszył ofiarę i się nie wywinie. W nagrodę zabierzesz ja na rybę do jakiejś restauracji przy płazy, będzie mogła popatrzeć na gwiazdy i poczuje morska bryzę na swoim fałszywym ryju. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@Goronco: powiedz jej ze pani Tajka zaczęła robotę, a ona ma ja skonczyc, kindybal barabasz zwęszył ofiarę i się nie wywinie. W nagrodę zabierzesz ja na rybę do jakiejś restauracji przy płazy, będzie mogła popatrzeć na gwiazdy i poczuje morska bryzę na swoim fałszywym ryju. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@Goronco Pewnie ona sama miała ochote na masaż i liczyła że zaproponujesz żeby była druga pani która wymasuje również ją. W końcu to tajski masaż na plaży w Italii :D
  • Odpowiedz
@welin: nie, nie oczekiwalbym. Jeszcze jakies pytania?

Generalnie to straszne głupoty piszesz w swoich komentarzach, aż się odechciewa komentować. Ten wpis o baicie to w ogóle jakiś kosmos - tak, jakbyś / jakbyś nie znał / znała kobiet.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@welin wyszedłem na spacer, nie będę się przecież płaszczył przed nią.
Do reszty twojej teorii się nie odniosę, bo nie wiem co ty #!$%@?
  • Odpowiedz