Wpis z mikrobloga

@Cedrik: poszukaj, znajdziesz z łatwością:) ale żeby nie było to mam swój papierowy egzemplarz; tak z ciekawości, jak reaguje autor na takie rozpowszechnianie jego twórczości?
@pol-scot: Ale że co, na chomiku?
Serio, możesz mi dać linka na spokojnie - gównoburzy nie zrobię a jak reaguję... no właśnie tak: sam nie jestem bez grzechu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie mam nadzieję, że książka zostanie doceniona i może ktoś kupi, jak mu się spodoba (ja tak robię często z grami na przykład - przechodzę tak 20-30% i jak dobrze mi się gra, to kupuję),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cedrik: Książka opisuje nawiedzone miejsca z całej Polski? Jest w niej coś może o bloku na Herbsta na warszawskim Ursynowie?
@Cedrik: A masz jakiś bezpłatny fragment tej książki czy coś? @LukaszLamza kiedyś wrzucał fragment swojej i ja np. kupiłem ją później jak coś zamawiałem bo pamiętałem właśnie, że fragment na mirko mi się spodobał.
@Cedrik: kupiłem ebook a, ale w sumie nie czytałem nawet. Odechciało mi się bo to w sumie wymyślone wszystko xd


@Fallenzgr: władca pierścieni też wymyślony cały, a wiesz jak się fajnie czyta? ( )