Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Blackpill pomógł odmienić moje życie. Dzięki niemu nareszcie po wielu latach zrozumiałem przyczynę swoich niepowodzeń z kobietami i w życiu.
Dlatego nigdy nie zrozumiem narzekania rzekomo normalnych ludzi na toksyczność tego środowiska. Nareszcie zrozumiałem w jakim kierunku powinienem podążać i co ciekawe w końcu przynosi to efekty w odróżnieniu od setek bezowocnych rad jakie dostałem. Chciałbym podziękować za wiedzę jaką mi przekazaliście i pomoc w zrozumieniu mojej roli w świecie. Szczególnie chciałbym podziękować @Blackpill_RAW @programista1992 @looksdontmatter @pijekubusplay i wielu innym, niestety was wszystkich nie wymienię, za to jak uparcie walczycie z ciemnotą i tłumaczycie najprostsze rzeczy. W końcu mogę powiedzieć że moje życie zmierza w kierunku, który daje mi szczęście.

Nie dla przegrywa to! Dla chada to!
Ciężko się pogodzić z tym stwierdzeniem będąc podrzędnie genetycznym facetem ale po etapie depresji, frustracji i gniewu każdy przegryw powinien dojść do tego samego wniosku. Naturalną drogą dla każdego przegrywa i normika jest zostanie cuckoldem i ustąpienie miejsca nadrzędnym genetycznie herosom. Wasze obawy są słuszne ale gwarantuje wam że zajęcie się dziećmi tych półbogów i oglądanie co potrafią zrobić z kobietami w akcji jest bardzo satysfakcjonujące. O wiele bardziej niż samotność, brak przydatności dla społeczeństwa, wieczne uczucie pustki i niezadowolenia ze swojego życia.
Zmiany w społeczeństwie są już nieuniknione, widać to dobrze na zachodzie. W Polsce to nowość ale i u nas powoli zaczyna się to zmieniać. Im więcej mężczyzn będzie świadomych blackpilla tym więcej z nich będzie decydowało się na świadome i dobrowolne zostanie rogaczami i służenie śmietance genetycznej tym co umieją najlepiej.
Od jakiegoś czasu udzielam się w niszowym ciągle środowisku polskich rogaczy i co mnie bardzo zdziwiło to że kilku z nich przeszło tą samą drogę co ja i doskonale znają się na incelskiej nomenklaturze oraz manospherze.
Nie ma sensu z tym walczyć bo nie ma w tym absolutnie nic złego. Mężczyzna od dziecka wychowywany na bete z podludzkimi genami jest właściwe skazany na tą drogę, próby zaprzeczania temu skończą się nieustającą frustracją.
Wybranie tego rozwiązania to najlepsza droga dla społeczeństwa gdzie każdy tak naprawdę korzysta.
Kobieta i jej dzieci dostają najlepsze geny i najlepszego ojca jakie mogą mieć. Chad dostaje możliwość rozsiewania swojego boskiego materiału bez żadnych konsekwencji. Przegryw otrzymuje możliwość realizowania się w stabilnym związku, kontakt z kobietą oraz szczęście którego całe życie mu odmawiano.
Społeczeństwo dostaje zadowoloną komórkę nowoczesnej rodziny i nową istotę żywą o najwyższym genetycznym potencjale.
Rogacze i blackpillowcy mimo pozornych różnic i dziecinnej agresji tych drugich to sojusznicy walczący w tej samej sprawie. Nowej tabletki #cuckpill nie trzeba nawet przełykać. Trzeba ją wylizać z wnętrza swojej partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje że pomogliście mi to zrozumieć, wierzę że uda się nam zmienić ten świat na lepsze

#blackpill #redpill #zwiazki #szarpanki #cuckold #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #oswiadczenie #dziewczynybeztabu #harlekinydlaprzegrywow #chad #incel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71f51df49ad326e7b1ba4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Blackpill pomógł odmienić moje życi...

źródło: comment_1601316276h20yP4kSbki8NMNCnBXBWh.jpg

Pobierz
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Obawiam się, że masz rację. Ostatnio chciałem rozprzestrzeniać #blackpill w moim technikum pokazując przegrywom, na co dziewczyny/kobiety zwracają uwagę i muszą się pogodzić z końcem życia seksualnego. Patrzyli się na mnie jak na #!$%@? i wtedy uznałem że potrzebna jest taktyka jak rozprzestrzeniać #blackpill'a przy pomocy #bluepill'a aby pomóc moim dawnym kolegom z #!$%@?.