Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie lubię już tej wojenki prawo-lewej, bo zaczyna to przyjmować jakiś niepokojący obrót i osobiście nie odpowiadam się za żadną ze stron, bo jestem bardziej centrystą. Ale to nie zmienia faktu, że naprawdę nie widzę większego odsetku idiotów niż wśród prawicy, nawet na wykopie. Wszystko jest lewackie, nauka, fakty, prawo. Dzisiaj odbyłam kretyńską dyskusję, która tylko świadczyła o zerowej wiedzy, nawet podstawowej, z dziedziny prawa, a nawet o jakichkolwiek zdolnościach do normalnej rozmowy, a jeszcze kiedyś jakiś inny turbo prawicowiec stwierdził, że kobiety są mniej empatyczne, a badania nad różnicą w budowie mózgu kobiety i mężczyzny które temu dowodzą to pierdoły bo on wie lepiej, a świadczy o tym, że aborcję mają GŁÓWNIE kobiety.
(mężczyźni trochę rzadziej mają)

Oczywiście wśród lewicy też są szury, ich też naprawdę nie lubię, ale nigdy się nie spotkałam z taką ignorancją jak u prawej strony, nawet wśród znajomych w jakiś drobnych kwestiach, po prostu króluje jeden wielki, przewlekły syndrom oblężonej twierdzy.

#bekazprawakow #neuropa #bekazpodludzi #dzbany #zalesie
  • Odpowiedz