Wpis z mikrobloga

@oniryczny_zryw: w Belgii jest taki jeden Outlet i co jakiś czas (co rok?) organizują wyprzedaż. Modele ze skazą itp. Pojechałem tylko zobaczyć, jak to wygląda, żeby na przyszłość wiedzieć, czy warto jechać. No i stał jeden ostatni karton na palecie, więc wziąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To było przeznaczenie, bo wszedłem pół godziny przed swoim umówionym terminem, e potem się dowiedziałem, że już nic nie dołożą nowego.
@Tryggvason: KitchenAid. Jeśli chodzi o wygodę użytkowania, to Artisany wygodniejsze, ale żaden Artisan nie uciągnie tyle ciasta, a poza tym Artisany to jednak ze 2 klasy niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tej podwieszanej michy się jednak trzeba przyzwyczaić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyniel: najgorsze w artisanach jest to, że nie mają tej hako-spirali tylko hak, który według mnie nie nadaje się do wyrabiania ciasta chlebowego. Do zamieszania owszem, ale wyrabianie jest do dupy. Dlatego ja niestety cisnę ręcznie. Daj znać jak Ci się będzie sprawdzał.
@koraki: jest różnica w osprzęcie. Mój hak waży ok 400g, a ta końcówka do ciastek 500g. Rzeczywiście hak w Artisanie jest prosty, dziwna sprawa. Aż musiałem iść do piwnicy sprawdzić, jak wygląda hak w moim lidlowskim, który dobrze wyrabia ciasto na chleb i jest zakrzywiony. Może nie całkiem spirala, ale nie taki prosty, jak ten z Artisana