Wpis z mikrobloga

@koraki: wydawało mi się, że akcesoria do KitchenAid (i Hobart) powinny pasować do wszystkich modeli. Czyżbym się mylił?

edit: teraz widzę, że ten spiralny hak jest kompatybilny z michą 6,9l, czyli nie do Artisana
  • Odpowiedz
@Tryggvason: dziwię się, że taki kucharz nie wie, o co kaman. Ten mój KA ma silnik prądu stałego 1,3 konia mechanicznego, dzięki czemu mimo mocy nominalnej 325W zjada wszystkie Kenwoody na śniadanie. Taki Hobart N50 też ma chyba z 350W. To są woły robocze, które dzięki metalowym trybom i przełożeniu bez wysiłku wyrabiają kilogramy ciasta. Ten Twój na zdjęciu to już pełna profeska, pewnie trójfazowy, ze 20kg ciasta pociągnie ( ͡
  • Odpowiedz
@dyniel: No właśnie domyślałem się, ze chodzi o dobre bebechy i przełożenie, ale jakoś się w to nie zaglebialem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej jednak dzięki za wyjaśnienie.

A ten moj na picrel i tak jest dość mały, miewałem o wiele większe na innych statkach. Tutaj spokojnie z 12 dorodnych bochenków za jednym zamachem ukręcę (choć na upartego dałoby radę i więcej)

Niech ci służy skurczybyk
  • Odpowiedz
@Tryggvason ja się cieszę bo wcześniej mogłem robić max 3 kilo naraz. I tak robiłem te chleby, później autoliza więc ciasto do miski i mieszamy następne. I tak po 4-5 razy. Za dużo czasu to zajmowało. Teraz robię naraz 20-24 chleby i mam wywalone;)
  • Odpowiedz