Wpis z mikrobloga

#rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malarstwo #chwalesie
Może są tu mireczki z #bialystok (ale nie tylko), którzy mają łyse ściany? :D #sprzedam

Po paru miesiącach posuchy namalowałam sztorm :) Farby olejne na płotnie o wymiarach 60x80.
Zdjęcie nie oddaje do końca detali i kolorów, bo robiłam je super samsungiem a40 :/
Polecam obserwowanie swojej stronki https://www.facebook.com/ECiereszko/
AnileweZ - #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #malarstwo #chwalesie
Może są tu mireczki...

źródło: comment_1601880968qSPKGwyOOjSWv47tysvMpv.jpg

Pobierz
  • 60
@AnileweZ: właśnie widzę, co ludzie czasem wystawiają i czym się inni zachwycają ¯\_(ツ)_/¯ I nie, dla mnie to nie jest przejaw unikatowego stylu. To przaśny brak znajomości takich kwestii jak anatomia, perspektywa czy kompozycja. Ale wiadomo, każdy ma swój gust, a disco polo w Białymstoku ma się doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnileweZ: co tu więcej można dodać.... :) Sam uważam, że póki co maluję raczej kiepsko, ale to moje hobby, a nie żadne źródło utrzymania, więc nie mam ciśnienia, by cokolwiek sprzedawać. Niemniej, kiedy widzę, jakimi bohomazami ludzie się zachwycają, to ego puchnie, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak równać, to do lepszych od siebie, więc nadal przede mną mnóstwo pracy, bym mógł powiedzieć "to jest
@AnileweZ: dzięki :) Nie od dzisiaj wiem, że najsurowszym sędzią dla siebie jestem ja sam i nie jest to fałszywa skromność, po prostu tak jest. Ale to mnie w pewnym stopniu napędza, by się rozwijać i poprawiać w różnych dziedzinach :)