Wpis z mikrobloga

Jestem na paru międzynarodowych grupach randkowych i rzuca się w oczy, że Indianie to największe incele tego świata których nawet murzynki nie chcą xD Oczywiście #p0lka i tak by brała pajeeta bo egzotyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #podrywajzwykopem #podryw #blackpill #incel #incels #logikarozowychpaskow
AntyBohater - Jestem na paru międzynarodowych grupach randkowych i rzuca się w oczy, ...

źródło: comment_1602339040GCckIAuTC71cVjukfOoPdV.jpg

Pobierz
  • 13
@hansschrodinger: U nich brakuje kobiet więc kombinują jak mogą, ale na szczęście póki co zazwyczaj są za biedni aby się wyrwać ze swojego kraju. Najlepsze jest to, że będąc obcokrajowcem w Indiach niemal niemożliwe jest aby coś wyrwać. Tak, hinduski lecą na białych i aż mokro mają na ich widok ale co z tego skoro oznacza całkowite wykluczenie z rodziny i potępienie przez społeczeństwo, więc mało która odważy się tak ryzykować.
@ever444: Hehe ja jakoś przed świętami w grudniu byłem na popijawie z kumplem na starówce w wawie i spotkaliśmy tam grupkę hiduskich studentów do których się przyłączyliśmy xD Była z nimi p0lka która trzymała się za rękę pajeetem który miał ponad 30tke, a ona dopiero co studia zaczęła i ledwo co po angielsku mówiła xDDD Potem jeden się tak #!$%@?ł że zaczął tam haftować na wszystkie strony xDDD
@AntyBohater: wiadomo, że mają mokro bo jak widzą białego to myślą, że to Amerykanin, Australijczyk albo Anglik co jest równoznaczne z dużo lepszym statusem materialnym. Dla nich to jedyna szansa, żeby wyrwać się z tego szamba.
@haxx: a jak nie jest zboczeń em, to pewnie chce wyciągnąć kasę. Pod tym względem ściągają się Nigeryjczykami. Zresztą umówmy się, jeśli nie jest to hindus urodzony na zachodzie, to jest duża szansa, że będzie poniewierał swoją partnerką i traktował ją jak przedmiot.