Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie są okrutni dla innych,gnojenie,opluwanie,#!$%@? się wszędzie w życiu codziennym.Nigdy nie mogłem zrozumieć ludzi którzy byli okrutni dla innych.Czy to w pracy,czy na chodniku,po prostu w życiu.Sami czynią ten świat trudnym,a przecież wszystko mogło by być piękniejsze...
#przegryw #psychologia #feels #depresja ##!$%@? #fobiaspoleczna #samotnosc
  • 17
Kobiety naprawdę gardzą słabymi? Już nie chodzi mi związki,już nawet w takich relacjach koleżeńskich też??


@Arstotzkaball: Ten typ to mizogin, nie słuchaj go. Istnieją oczywiście kobiety, które lecą na chamów, ale same mają nierówno pod sufitem, normalna dziewczyna takich odrzuci. Nie wiem, o jaką "słabość" Ci chodzi, ale myślę, że jeśli facet jest ogólnie w porządku, to nikt nie będzie nim gardził. No chyba że masz na myśli ciągłe użalanie się
@ziel0ny: Gardzić to można ludźmi, którzy męczą zwierzęta albo kradną, ale nie nieśmiałym gościem xD Nieśmiali też mogą być w porządku, to żadna wada (tzn. ogólnie utrudnia życie, sama byłam nieśmiała, więc wiem, ale nie jest to coś, co skreśla faceta u wszystkich kobiet), byłam z nieśmiałym facetem. Nie czytaj bzdur pod tagiem #przegryw, wyjdzie Ci to na zdrowie.
byłam z nieśmiałym facetem


@choochoomotherfucker: Slowo klucz byłam xD Ogólnie to nigdzie nie pisałem o gardzeniu tylko że żadna takiego nie chce a ty chyba podświadomi wyskakujesz z gardzeniem. Nie czytam tagu tylko wnioskuje to z własnych obserwacji
W czym według Ciebie miałaby przeszkadzać nieśmiałość?


@choochoomotherfucker: Nie wiem bo nie jestem kobietą i mi to nie przeszkadza, ale sądzę że może to przeszkadzać chociażby w poznaniu kogoś i taka osoba na starcie wydaje sie dziwna. Zresztą nieśmiałość to tylko jedna z rzeczy i nie jest ona tym najgorszym minusem w przypadku wielu tu osób