Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to, że:
- wystalkowałem rekruterkę i specjalistę, którzy mnie pytali o różne rzeczy na rozmowie o pracę
- dowiedziałem się o ich zainteresowaniach, żeby móc "opowiedzieć o siebie" z mixem ich zainteresowań, żeby myśleli, że interesuje się tym co oni i jestem "spoko"
- manipulowałem rozmową tak, żeby pytali mnie o to o co chcę być pytany
To coś złego? Czy to jedynie o nich źle świadczy?

Dodam, że dostałem tę pracę i mam przyjść jutro (tj. środa), żeby podpisać umowę i przyjść do pracy w poniedziałek.
Dodam też, że to nie jest stanowisko typu klepacz kodu, albo wpisywacz cyferek do Excela do którego biorą co drugą osobę bez studiów.

#korposwiat #praca #pracbaza #hr

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84daf9605297c54a62c097
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś cwany i zaradny to na plus. Na osobę niemoralną też nie wyglądasz skoro się zastanawiasz czy zrobiłeś dobrze. Osoba bez skrupułów by nad tym nie myślała. Ważne - znasz się na tym co będziesz robić i czujesz się dobrym w tym? To jest najważniejsze. Ty poradziłeś sobie poprzez przeszukanie neta, ale wiele osób same z siebie mają świetnego skilla społecznego przez co idzie im łatwiej niż nie jednej bardziej
@AnonimoweMirkoWyznania: spoko, problem tylko polega na tym, że prędzej czy później się wygadasz albo samo wyjdzie, że wcale się tym czy tamtym nie interesujesz - a jak ludzie się dowiadują że byli manipulowani to nie są zbyt szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego czasu będziesz się zastanawiał czy nie powiedziałeś czegoś głupiego i uważał na słowa przy każdej rozmowie żeby nie wyszło, że wiesz za dużo