Wpis z mikrobloga

9 rano. Matka w pracy, ojciec też już w pracy a ja siedzę przed komputerem i tak cały dzień zleci. W ciagu dnia wyjdę z domu coś kupić i znowu przed monitor. Źle się z tym czuję. Na szczęście nie czuję już stresu i wyrzutów sumienia nie mam. Dziękuje pan lekarz za leki.

W niedzielę około 18 miałem lęki, mózg wariował chwilami i wydawało mi się że jutro rano do kołchozu już czas. Powrócily chwilami emocje które miałem w niedziele gdy pracowałem w gułagu. Nie tyle same emocje co echo tych emocji i silnego stresu które wtedy miałem. Mam chyba jakąś nieuleczoną traumę, jakies ptsd cos jak ludzie co wrócili z wietnamu. Nigdy więcej kołchozu.

Utknąłem i nie wiem jak to zmienić. I znikąd pomocy.

#neet #depresja #bezrobocie
  • 6
@hansschrodinger: NEET to raczej stan przejściowy. No chyba, że ktoś se załatwi np rentę albo ma na koncie naprawdę duże pokłady gotówki. Ja zamierzam od stycznia coś podziałać z kołchozem. Napisałeś, że nigdy więcej. Ale masz jakieś podstawy ku temu? Renta? Szanse na dobra pracę? Wynajem, własny biznes?
@mieszkamzmamusia: Nigdy więcej u mnie oznacza to że powrót do kochłozu oznacza też powrót do depresji i ogromnego stresu. Nie mogę tam iść bo znowu zwariuję.

A jak zdobyć kase na życie? Nie wiem, ale sie domyślam. Muszę znaleźć tzw lekką pracę, nie wiem jak ale taki jest cel.

Mój znajomy ma rente, ale zayebiście, taka renta, można żyć. Tyle że jest on też kompletnie chory na głowę.
@hansschrodinger: niezła robotą dla Ciebie byłaby ochrona w jakimś biurowcu (najlepiej obstawianie recepcji na jednym z pięter). Robisz tylko tyle ile wymagają od Ciebie miejscowe korpoludki - obchody, odbieranie paczek od kurierów i dostawców i informowanie o tym pracowników, ewentualnie anonsowanie gości itd. Resztę czasu czytasz książki czy przeglądasz mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku normą w takiej robocie są zmiany 12/24h więc o ile nie
@Cosmo77: chcemy aby wszyscy chłopacy wiedzieli że: mogą płakać, mogą nie mieć prawo jazdy, mogą nie być głową rodziny, mogą być neet-ami, nie muszą być napakowani #pdk

@Dreamlander: nie jestem studentem, ang. w normie. takie biurowce to pewnie duże miasta wojewódzkie co?

@mieszkamzmamusia: lekka nie musi oznaczać fizyczna, pewnie są biurowe lekkie, tylko nie wiem jakie