Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: imo to taki stereotyp związany z tym, że stereotypowy kierowca audi to cham na drodze.
Wiesz - "cztery zera a piąte za kierownicą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym kałdi jest kosztowne w utrzymaniu i lubi się zepsuć. Zwłaszcza, że w Polsce ludzie aż tak serwisem profilaktycznym się nie przejmują i wychodzą różne awarie...
Ogolnie - marki premium są kosztowne w utrzymaniu i trzeba wymieniać nowe
@brakloginuf: to czasem też. Chociaż takie kilku(nasto)letnie kałdi to żadne mecyje.

Wiesz - uzbierać lub wziąć kredyt to sobie można, problem leży w tym, że niektórych nie stać na utrzymanie marki premium a i tak kupują, żeby coś komuś udowodnić...

IMO samochód to narzędzie do przemieszczania się. Jeżeli nie robisz 100kkm rocznie ani nie jesteś taksówkarzem to marka premium to po prostu fanaberia...
@brakloginuf: owszem, nie zaprzeczam.
Wręcz przeciwnie. Ja jednak jestem z tych, którzy średnio szanują próżniaków i szpanerów, dlatego też nie mam (stereotypowo) pozytywnej opinii o kierowcach marek premium.

Ja na przykład wolę sobie pojechać na dobre wczasy, albo pójść z babą do restauracji, niż kupować sobie drogie pierdoły, które za rok będą warte połowę tej kwoty ¯\_(ツ)_/¯
@cosset: Gdyby nie Torsen, to nawet taka śmieszna skoda robi audi z miejsca xD VW trzyma się tylko niektórymi lepszymi wersjami silnikowymi, ale w większości elementów jakiś Hans zmienia tylko formę na wtryskarce xD