Wpis z mikrobloga

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 50k złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 12k ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.

Zarabiam około 2500 zł miesięcznie odkładam 1200zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 1 rok oszczędzania na wykończenie i w wieku 24 lat będę miał swój własny domek.
Pozdro dla wariatów.

#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie #wygryw
Mothman- - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 5...

źródło: comment_1603102310E8TsHIVTZL7q5ydnXrwgYa.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mothman-: Szczerze ? Mimo że to bait to spoko opcja mała "szopa" bez kredytu. Zawsze ma się gdzie mieszkac, jest się na swoim, można rzucać pracę nie ma kredytu. Najdzie Cię na półroczne zwiedzanie Azji proszę bardzo nic Cię nie trzyma.
Bardzo podoba mi się opcja wyjazdu za granicę zarobieniu na działkę - 150+ tysiecy. Następnie postawienie tam domku holenderskiego - z którego po godzinach wychodzisz parę metrów dalej budować własny