Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Zbliżają się święta i naszła mnie pewna myśl. Czy ktoś z Was bądź waszych bliskich ma ciężką sytuację przez wirusa a wykonuje cos fajnego, co mogłabym/moglibyśmy tu zakupić i wesprzeć taką osobę? Pytam, bo moja koleżanka wrzuciła na fb wpis, że jej mama robi jakieś cuda na drutach i sprzedaje czapki czy sweterki. Może tutaj jest ktoś potrzebujący i mógłby w komentarzu pisać co ma i w jakiej cenie. Wiem, że są tu sami #programista15k ale szkoda mi wielu ludzi, którzy zostają bez środków do życia i możliwości zarabiania. A ja jestem w dobrej sytuacji i chętnie bym pomogła takiej osobie i kupiła np cos na prezent na święta. Jeśli jesteś taką osobą bądź masz w rodzinie takową to napisz w komentarzu aby inni mogli się do Ciebie odezwać. Jeśli nie masz takiej osoby to chociaż daj plusa dla zasięgu. Razem możemy więcej! #swieta #pomagajzwykopem #wykopefekt #rekodzielo #koronawirus #finanse #firma #finanse
  • 113
@wyindywidualizowana_blond_multipla:

Skopiuje tutaj wiadomość, która ci wysłałam, ale dodam jeszcze, że jak już pisałam, jakoś od tego 1 do 1 ciągniemy, to mogę 30% liczone od ceny (bez przesyłki) przeznaczyć na jakąś legitną fundację.

" Hej zobaczyłam Twój post i jeśli szukasz czegoś na prezent, to ja robię takie różne hendmejdy i jeśli ci się spodoba to chętnie coś dla ciebie zrobię. Mój Instagram https://www.instagram.com/madeinhome.pl/ przyznam, że choć żyjemy teraz z