Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Zbliżają się święta i naszła mnie pewna myśl. Czy ktoś z Was bądź waszych bliskich ma ciężką sytuację przez wirusa a wykonuje cos fajnego, co mogłabym/moglibyśmy tu zakupić i wesprzeć taką osobę? Pytam, bo moja koleżanka wrzuciła na fb wpis, że jej mama robi jakieś cuda na drutach i sprzedaje czapki czy sweterki. Może tutaj jest ktoś potrzebujący i mógłby w komentarzu pisać co ma i w jakiej cenie. Wiem, że są tu sami #programista15k ale szkoda mi wielu ludzi, którzy zostają bez środków do życia i możliwości zarabiania. A ja jestem w dobrej sytuacji i chętnie bym pomogła takiej osobie i kupiła np cos na prezent na święta. Jeśli jesteś taką osobą bądź masz w rodzinie takową to napisz w komentarzu aby inni mogli się do Ciebie odezwać. Jeśli nie masz takiej osoby to chociaż daj plusa dla zasięgu. Razem możemy więcej! #swieta #pomagajzwykopem #wykopefekt #rekodzielo #koronawirus #finanse #firma #finanse
  • 113
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy to sprzedaż, ale jestem muzykiem i ubyło mi koncertów. Z chęcią przygotuję muzykę na życzenie. Jestem akordeonistą, ale dokonuję również aranży w ramach potrzeby :)
  • Odpowiedz
@skizo: tak - mogę CI też doradzić jak coś bo sam przy swoim długo myślałem nad proporcjami i wielkością. Finalnie, jestem bardzo zadowolony z tego to co mam. I wielkość kominka jest ok i daje światło i miło się siedzi i detale z malutkich oszlifowanych drewienek robią swoje, a cały portal jest bardzo gładki bo szlifowałem aż do P180 :)

@m0rgi: dzięki. nie wiedziałem. sprawdzę :)
  • Odpowiedz
Hej! Znalazłam ten wątek więc postanowiłam dorzucić i swoje prace. :) Hobbistycznie zajmuję się robieniem w skórze, głównie drobne projekty do domowego użytku, ale też i niekiedy tworzę elementy do różnych strojów. W razie zainteresowania proszę serdecznie o kontakt w komentarzu lub wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam :D

#skora #leatherworking #handmade #cosplay
wolfiecorn - Hej! Znalazłam ten wątek więc postanowiłam dorzucić i swoje prace. :) Ho...

źródło: comment_1603544838wj6JQ28NmhEuG5Gr3g1Dzg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz